Příspěvky uživatele - 233.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seco Starjet - vyplatí se 4x4?, 2.12.2016
35 st. už je docela dost. Podle Technických informací z Návodu na použití dodávaných k traktůrkům Starjet nesmí překročit sklon svahu 15 st. (27 %). Ověřte si to ještě pro jistotu.
Kočka a mléko?, 20.10.2016
Děkuji paní Veselce10 za podrobnější popis ošetřování nevyléčitelného stavu kočky. Myslel jsem, že kočičí rýma bude asi dost rozšířenou nemocí a že snad už bude ověřena nějaká nová vakcína, anebo kombinace různých léčiv jak to řešit. Běžnou venkovní... celý příspěvek >
Kočka a mléko?, 19.10.2016
Omlouvám se, že vznesu dotaz a prosbu trošku mimo téma, nechci zadávat nové. Prosím o radu, jak vyléčit kočičí rýmu docela silnou a výtok z očí. Loni jsem vozil asi 10 dní nemocnou kočku k veterináři na pravidelné denní injekce. Malinko se to... celý příspěvek >
Traktor HQ - akumulátor, 12.4.2016
Je celkem známa zkušenost, že do traktůrků některých značek se montují podřadnější akumulátory horší kvality které nedrží kapacitu jak by měly. Navíc když se zpravidla provozuje traktůrek asi 1x za 5-7 dní, tak se během průměrně asi hodinového sečení... celý příspěvek >
Záhradný traktor do 60000, 18.2.2016
Pane Stando prosím o radu jestli níže uvedený typ motoru má tlakové mazání (s technické dokumentace, kterou dodávají k traktůrku pro více typů motorů to nelze zjistit): Typ Seco Starjet A1   102/21/P3    vzduch. filtr z... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 4.2.2016
Honda je určitě skvělá značka, ale ubližují ji někteří tím, že ji démonizují (servisáci).Když ji neopravíme my, tak nikdo. Dobrá značka je též taková, že když se i porouchá, tak se rychle dá opravit a jede se dál. Ne být z opravy na prášky.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 4.2.2016
Po přečtení této diskuse mě vychází jediné poučení: Hondu motor? Nikdy! Je s tím jenom vagon problémů.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 11.12.2015
Děkuji vám všem, kteří jste se nějakým způsobem vyjádřili a tím mě pomohli v mém rozhodování výběru pily. Abych dále více nejitřil emoce zastánců jiných značek, nebudu raději sdělovat co jsem si vybral. Přeji všem ať to dobře řeže.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 10.12.2015
A pokud bych nechtěl těžkou, neohrabanou plastovou pilu jakou je 460, tak by jste mě doporučil pro mé potřeby kterou od Husqvarny?
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 10.12.2015
Děkuji za názor pane Houha, ale co ty plastové kartery, přece jenom to není kontrukčně ověřeno co to bude dělat za 5-7 let, tolik zkušeností s používáním plastů na pilách ještě nikdo nemůže mít.. Hliníko-hořčíkové materiály jsou už tradičně... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 9.12.2015
Někdy bude řezat nárazově i tři dny každý den takže dostane docela záhul a pak bude např. 3-4 měsíce odpočívat v garáži (vím, mám vylít nádrž a vyjet karburátor).Vidím, že jste z té 560 dost nešťastný.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 9.12.2015
Takže stačila by ta ms 391?  Nevadí ty plastové karety, nebude se to teplem kroutit a přisávat vzduch?
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 9.12.2015
Už se v těch odborných informacích a v porovnávaní různých značek ztrácím. Pane 140.103 do které pily prosím stojí ta elektronika těch 1.900 kč? A doporučoval by jste mě Vy osobně tu ms 362?
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 8.12.2015
  Solo 681 taky vypadá svěle, technické údaje vynikající, cena přijatelná, ale zase nevím nic o ní např. jestli je celokovová, hlavně kartery a potom i to sevisní zázemí, kde by byla bezproblémová jistota v případě poruchy, posílat něco PPL... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 6.12.2015
Děkuji za srozumitelné vysvětlení konstrukčních rozdílů u obou typů. Takže ta 362 je celokovová. To je pro mé rozhodování důležité, cenově je jen asi o 1 000 kč dražší, než-li ms 391 v nabídce slev r. 2015. Husqvarna je jistě skvělá značka, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika