Příspěvky uživatele - 33.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2016, 23.5.2016
Příští rok bych chtěl zasadit pár hlav révy na jižní stranu garáže. Ale... střecha má větší přesah a slunce nyní jdoucí z jižní strany svítí jen do výšky cca 80, výš už je stín střechy. Dá se zapěstovat víno s hodně nízkým kmínkem? A bude tahle... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 11.5.2016
Zdravím Vás pane Kryštofe, pocházím z venkova. Poté jsem se oženil a přestěhoval do města. Ani mi v mládí nedošlo jak je perfektní jít si v sezónu na zahradu a mít si vždy co utrhnout... K bytu jsme si pořídili zahradu, ale pořád tam docházet...... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 11.5.2016
Na podzim vysazené stromky krásně obrazily. Chci se zeptat, kdy odstranit konkurenční výhony? U švestky na terminálu roste silněji předposlední pupen. Můžu ho odstranit v průběhu roku, nebo až příští rok? Podobné to mám i na jabloni a meruňce. Díky.... celý příspěvek >
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 6.5.2016
Kioto zasazené na podzim 2014 krásně postupně nakvétalo. Ještě před mrazíky odkvetli dva kvítky, ty jsem myslel že přežijí. Dnes jsem se díval, ale vše je v háji. Je mladá, takže to tak nebolí. Podcenil jsem i moniliový úžeh. Už vím že příští rok... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 14.4.2016
Díky za radu. Pýru jsem si užil loni na zahradě dost, pravda i bez zalévání.
Zalozeni travniku, 14.4.2016
Pokud můžu také bych se přidal k dotazu. Mám také novostavbu. Loni navezená ornice na strovnání pozemku. Před 14 dny jsem prvertikuloval, nechám naklíčit plevely ze semen, postříkám, projedu vertikulátorem a chtěl bych také zasadit trávník. Jednalo... celý příspěvek >
Nektarinka Venus, 31.3.2016 Obsahuje fotku
Dnes to zacina :) Zdenek
Zakládám novou zahradu, 29.3.2016
K ovocným stromkům sázených v předchozích dvou letech jsem o víkendu doplnil drobné ovoce. Z angreštů Niesluchovski, Pax, Remarka, Karát, Rolonda, 2x Prima. Rybíz Rovada, Roseta, Titania, 2x Blanka. Z malin Polana a Madea. Tak snad se vše ujme a už... celý příspěvek >
Nektarinka Venus, 23.3.2016
Pozdní nektarinka Venus už ukazuje košilku. Myslím že příští týden vykvete.  Zdenek
Meruňka Kioto - poškození plodu, 17.3.2016
Kioto mám letos druhým rokem a má nasazeno na bohaté květenství. Taky jsem zvědavý jak bude chutnat.   Zdenek
Kartušová filtrace, 14.3.2016
Dasty, jakou používáte pískovou filtraci. Také nějakou potřebuji pořešit. Díky Zdenek
Postřik broskvoní proti kadeřavosti, 22.2.2016
Ja jsem to letos asi podcenil. Snad to nebude takova katastrofa. Pristi rok uz budu sledovat angresty, ktere zasadim letos na jare. Zdenek
Postřik broskvoní proti kadeřavosti, 22.2.2016
Hm, to jste mě neuklidnil :( Tak snad to nedopadne moc katastrofálně.
Postřik broskvoní proti kadeřavosti, 22.2.2016
Každý rok se tady na webu hodně diskutuje kdy stříkat proti kadeřavosti. Letos se diskuse moc nerozvinula. Já jsem stříkal dnes, ikdyž bylo větrno a doufám že nebylo pozdě. Na pupenech šlo vidět jak se "pohnuly". Zdenek
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 21.2.2016
Ok, dekuji. Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika