Příspěvky uživatele - 98.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 15.10.2015
Mě se nejvíc na zakrývání osvědčilo pletivo. Původně králičí, ale to nahradilo plastové (je lehké a líp se s ním pracuje). Kolem hortenzie vytvořím kruh, který zasypu listím až po okraj. Tak je keř zcela zakrytý. U nás mi velkolisté hortenzie vždy... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 14.8.2015
Já tvrdý, namočený chleba občas přidávám do míchanice. Mám pocit, že to tak dělá většina lidí. Také nastrouhaná jablka.  Pěkně to míchanici zvlhčí. Samozřejmě nic plesnivého. Někdy nakrájím jablka na kousky a slepičky si to zobou.
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 13.8.2015
Zdravím. Někdy se objeví inzerát, kde nabízejí už starší kuřičky. Ale je toho málo. Já jsem si asi před čtrnácti dny koupila mladé Hempšírky, jsou jim asi 4 měsíce. Zkuste se podívat na Bazoš nebo jsou inzeráty na iFauně. Tam se dozvíte na diskusi i... celý příspěvek >
Hortenzie "Forever and Ever", 25.6.2015
Já ji mám letos třetí rok a jsem spokojená. Také mě hortenzie na zahradě vždycky namrzly. Z toho důvodu jsem se soustředila spíš na hortenzie latnaté. Ale pořád jsem toužila po té modré.  Forever and Ever jsem koupila za vysokou cenu a... celý příspěvek >
Krmítko s nášlapem?, 19.5.2015
Tohle jsme jsme nedávno řešili. Koncentrák, nebo volnost, ale občas nějaká ztráta. Zvolili jsme volný pohyb na zahradě. Máme jen 10 slepic, jsou určitě šťastné na veliké zahradě, kde celý den hrabou. V loni jsme měli obrovskou úrodu lískových oříšků... celý příspěvek >
Krmítko s nášlapem?, 19.5.2015
Ráj? Možná je to bezpečné, ale ráj si představuji jinak 
Dlužicha, 11.5.2015
Letos mám velmi špatné dlužichy. Tedy ty krásné, barevné, co mají jen někde a jsou mnohem dražší než ty běžné. Pěstuji je několik let a tak špatně ještě nevypadaly. Mám jich kolem dvaceti a nehůř vypadají ty nejhezčí a nejbarevnější. Říká se, že je... celý příspěvek >
Hřebínky, 7.2.2015
Tak děkju. Kurník je suchý. Na teploměr a předpověď mrkám. Opeřenci se zdají OK, dnes od všech vajíčko :). Ale stejně se asi hloupě zeptám: Když mrzne, mažete každý den?
Hřebínky, 6.2.2015
Děkuji. Mazala jsem sádlem, důkladně. Slepice jsou hybridky, mají hřebínky různě veliké. Hned se vyválely v popelišti, tak se sádlo pěkně obalilo vrstvičkou prachu. Ve dne jsou venku na zahradě. V noci v zatepleném kurníku. Krmení mají luxusní, nesou... celý příspěvek >
Hřebínky, 5.2.2015
Po jaké době je ošetření hřebínků zopakovat? Děkuji
Příčina a léčba ušního svrabu u králíků, 17.1.2015
Psala jsem vám adresu na firmu, kde králličí kůže vydělávají. Nevím, jestli jste to četla a nebo jestli to zapadlo. Byla to ta diskuse Jak zabít rychle a účinně králíka 5.1. Snad ještě fungují. Zdraví Jitka
Krmení slepic v zimě, 15.1.2015
Ložument - to je pěkný, ten výraz neznám. My jsme kurník připojili za starý špejchárek. Slepice přez něj musí projít, aby se do kurníku dostaly. Chtěli jsme jim zajistit větší prostor, kde se můžou schovat před deštěm. Také jsme brzy nahradili... celý příspěvek >
Jak zabít rychle a účinně králíka, 5.1.2015
Dobrý den Veselko. Nevím, jestli to je ještě aktuální, ale u nás je firma, která se zpracováním kůží věnuje. Prěd několika lety si tam dával švagr vydělet králičí kůže a byl spokojený. Má kamarádka tam posílala kůži z krávy a prý to také udělali moc... celý příspěvek >
Krmení slepic v zimě, 31.12.2014
Slepičky nemusejí být stejně staré. Jedna z mých začala nést o měsíc dřív než ostatní.  Já pšenici klíčím v přestřihnutých PETkách pod zúženou částí.  Dole, na dně nadělám dírky, aby voda mohla odtékat. Ustřiženým vrškem (nad zúžením)... celý příspěvek >
Neznámá kapradina, 21.12.2014
Nebo Polystichum aculeatum?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika