Příspěvky uživatele - 215.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červi mi zničili sazenice okurek, 27.5.2015
Nebyly v chladu přelité. Ve fóliáku je docela příjemně a ostatní rostliny bují jak v pralese :-) i okurky. U těchto tří skutečně byli v zemi červi, celé hnízdo, takže tím to taky není.
Červi mi zničili sazenice okurek, 27.5.2015
Okurky nebyly roubované. A kořen nebyl odumřelý hnilobou apod. To poznám. Už mi za roky pěstování "chcíplo" dost okurek na krčkovou hnilobu apod.
Červi mi zničili sazenice okurek, 27.5.2015
Zakoupila jsem na tržišti sazenice okurek, dvě salátovky a dvě hadovky. Mohly už mít cca 40 cm, když najednou začaly vadnout. Po dvou dnech, když mi došlo, že zalévání nepomůže, jsem odhrnula zeminu od stonku a kořenů, domnívala jsem se, že to bude... celý příspěvek >
Maliny proč jim žloutnou listy, 10.5.2015
Tak nepravidelné světlé skvrny se nevyskytují, tudíž to virová mozaika asi nebude. Zato určitě vlastním vlnovníka ostružiníkového (jak jsem se díky Vám vydala pátrat po netu). Ostružiny jsou pár metrů od malin. Ale pokud mne paměť neklame, tak... celý příspěvek >
Převislé jahody, 9.5.2015
Soused si koupil jahody Mara de Boys, vysadil je do truhlíků a brzy kvetly a plodily. Rychle také začaly odnožovat, a i tyto odnože, aniž by měly možnost zakořenit, brzy kvetly a plodily. Plody byly velké a chutné. Nechala jsem si odnože od... celý příspěvek >
Maliny proč jim žloutnou listy, 8.5.2015 Obsahuje fotku
Příprava pozemku se těžko mohla odfláknout, když maliny samy "přelezly" cestičku a rozrostly se na novém záhoně, vloni používaném především pro rajčata a papriky. Hnojím kompostem, občas Cereritem (letos ještě jsem nehnojila ničím, prostě jsem to... celý příspěvek >
Maliny proč jim žloutnou listy, 7.5.2015
Nehnojila jsem.
Maliny proč jim žloutnou listy, 7.5.2015 Obsahuje fotku
Prosím zkušené o radu. V této době se u mých jinak zdravých malin objevuje větší počet žloutnoucích listů. Předpokládám, že jim chybí nějaký prvek ve výživě. Ale jaký?
Jak odehnat kočky, 2.4.2015
Dokud jsme neměli vlastní kočky, tak naši zahradu také zaplavovala spousta těch "cizích". Záhony věčně rozhrabané. Když jsme si pořídili vlastní dvě čičiny, ta jedna se začala chovat jako policajt a "cizí" kočky ze zahrady vyhnala. Ty naše ovšem na... celý příspěvek >
Slepice žere vejce, 27.6.2011
řeším problém, s kterým si nevíme rady. Ze tří snesených vajec je vždy jedno naklobnuté, ale ne úplně vyžrané. Podezírali jsme některou ze slepic, ale vrtá mi hlavou, že sousedka, která má slepice hned na druhé straně našeho plotu, říká to samé, že... celý příspěvek >
Mravenci na broskvoni, 27.6.2011
Naprosto souhlasím s použitím Chemstopu, řešila jsem úplně stejný problém. Tři dny jsem vylepšovala nátěr Chemstopem na kmeni broskve, protože mravenci si vždy našli i tu nejmenší skulinku někde pod kůrou. Pak jsem zjistila, že mravenci... celý příspěvek >
Bergénie - proč nekvete?, 14.6.2011
Máme na zahrádce bergénii na jednom místě snad 50 i více let. Možná ji zasadila už moje babička, když zakládala zahradu před 80ti lety. Občas jsme ji přihnojili, některý rok ani to ne, někdy kvetla, někdy ne. Přes zimu míváme puštěné na zahradě... celý příspěvek >
Jak na pěstování petržele?, 14.6.2011
Letos jsem udělala objev, co se týče pěstování petržele kadeřavé. Nestačila jsem včas zaset a protože vím, že 3 týdny musí být semeno petržele ve vlhku, jinak nevyklíčí, tak mi bylo jasné, že letos se nezadaří. Vzpomněla jsem si, že když jsem byla... celý příspěvek >
Twist Off, 2.3.2011
Stejnou službu Vám poskytne "Otvírák omn.lahví-louskáč" (takhle je uvedený v některých e-shopech na internetu). Jsou to jakési kleště, které se dají nastavovat podle velikosti víčka, když se rukojeti mírně stisknou, tak víčko... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 15.8.2010
Naše slepice slimáky žerou. Dokonce se o ně poperou. A to i o ty velké. Pravda ovšem je, že jich nemáme na zahradě tolik., Jediného nenecháme naživu. Byly roky, kdy jsem je přeřezávala nožem nebo přestřihávala nůžkami, protože jsem při jejich... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika