Příspěvky uživatele - 163.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fialové listy kopru, 24.6.2019
Dobrý den, co způsobuje, že listy mladého kopru vysokého cca 15-20cm se začínají zbarvovat na fialovou "rezatou" varvu???, Je to chyba ve výživě kopru nebo počasím???. Předem děkuji za radu. Mirek
Althanova ryngle, 28.10.2012
Koupil jsem také Althanovu ryngli, může k ní být jako opylovač mirabelka Bellamira? Mirek 
Poraďte el. vertikutátor, 13.8.2012
Chtěla jsem si pořídit vertikutační hrábě, jenže máme zahradu cca 400m2 a tak bych si docela mákla. Rozhodla jsem se proto pro vertikutátor.  Jenže nevím, jaký vybrat. Nechci investovat moc, tak do 2,5 tisíce. Zatím uvažuji o značce Hecht nebo... celý příspěvek >
Jak začít s hnojením neudržovaného trávníku, 13.8.2012
No tak to fakt díky za radu, to jste mi vážně poradil.
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 1.5.2012
Udělala jsem si záhon na jahody, ale stále nemám čas, zajet si do hobymarketu nějaké vybrat. Proto bych potřebovala poradit, kde na netu koupit sazenice stáleplodících jahod, prostě se kterou firmou máte dobré zkušenosti. A taky bych potřebovala... celý příspěvek >
Měsíční jahody, 25.4.2012 Obsahuje fotku
Letos jsem si poprvé vysela měsíční jahody. Zajímalo by mě, zda už je teď můžu dát ven, i když jsou ještě poměrně malé. Zda se tyto jahody dávají na textílii nebo volně. Jak daleko od sebe. Zde musí mít slunce nebo snáší i polostín. Prostě poraďte... celý příspěvek >
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 15.4.2012
Vysévala jsem 15.2. a přesázené jsou již delšé dobu. Zítra jdu pro start, lehce přihnojím a uvidím. Díky Mirku
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 15.4.2012 Obsahuje fotku
Máte krásné sazenice, já mám takové chcíplotinky a nevím proč. Nemám přihnojit kristalonem.
Záhon na jahody, 13.4.2012
Dělám nový záhon na jahody. Zryla jsem, dala pryč drny a přemýšlím, čím záhon pohnojit. Ostatní záhony jsem pohnojila ovčím hnojem, ale ten už nemám a další nebude. Uvažuji, že koupím hnůj v sáčku, ale nevím, jestli je to vhodné a taky jaký koupit.... celý příspěvek >
Výsev okurek, 11.4.2012
Po půlce dubna se chystám vyset semínka okurků, nějaké hadovky, nějaké salátovky. Něco bude do foliáku a něco ven. Chtěla bych se zeptat, zda se vysévá po jednom semínku do květináče nebo se dávají dvě či tři. Dříve jsem si sazenice kupovala a vždy... celý příspěvek >
Zemina na rajčata, 3.4.2012
Já bych se chtěla zeptat, kdy přesazovat sazenice rajčat do velkých kelímků. Pikýrovala jsem je celkem brzy, když měli první pravé lístky. Teď jsou v klasických kelímkách od jogurtů a mají asi 20 cm. Mám je ještě přesazovat do větších kelímků, já... celý příspěvek >
Lze broskvoň přesadit, 27.3.2012
Koupili jsme dům se zahradou a se starými stromy, které se pomalu snažíme obnovit. Loni jsme zasadili broskvoň. Letos jsme vykopali švestku, chceme dát nové stromky, ale příjde mi, že po švestce by bylo broskoni lépe, je tam více sluníčka. Tak by mě... celý příspěvek >
Předpěstování pórku, 18.2.2012
Chtěla bych si předpěstovat letní porek, ale nevím, kdy mám asi tak vyset, když na záhon chci sázet v květnu. Jak rychle mi semena narostou. Děkuji
Výsev kedlubny, 15.2.2012
Díky
Výsev kedlubny, 15.2.2012
Děkuji za radu. V dubnu nevysazuji na záhon, protože ho většinou nestíhám připravit. A druhou várku kedluben určitě zkusím v tom březnu. Diskuze o plodové zelenině jsem četla. Jsem začátečník, zkusím teď vyset první várku a v březnu druhou,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika