Zemina na rajčata



šamotka - (15) - 163.46 (?)
3.4.2012 11:15

Já bych se chtěla zeptat, kdy přesazovat sazenice rajčat do velkých kelímků. Pikýrovala jsem je celkem brzy, když měli první pravé lístky. Teď jsou v klasických kelímkách od jogurtů a mají asi 20 cm. Mám je ještě přesazovat do větších kelímků, já chci tedy do seříznutých pet lahví nebo je to zbytečné a mám je nechat v těchto menších. Mám to tedy sazenice ven, pochopitelně až po zmrzlých. Díky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
šamotka - (15) - 163.46 (?), 3.4.2012 11:15

Já bych se chtěla zeptat, kdy přesazovat sazenice rajčat do velkých kelímků. Pikýrovala jsem je celkem brzy, když měli první pravé lístky. Teď jsou v klasických kelímkách od jogurtů a mají asi 20 cm. Mám je ještě přesazovat do větších kelímků, já chci tedy do seříznutých pet lahví nebo je to zbytečné a mám je nechat v těchto menších. Mám to tedy sazenice ven, pochopitelně až po zmrzlých. Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 3.4.2012 11:26

Já je nechávám ve dvoudecových kelímcích po celou dobu, naskládám je do přepravek, zaliju, přihnojím a šup s nima ven na sluníčko (opatrně). Vydrží až do výsadby, když se vytáhnou tak je zapustím do země jak potřebuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika