Příspěvky uživatele - 41.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 10.6.2014
Pane Martin Fara, potom prosím napište výsledek SRS analýzy.
Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 9.6.2014
Pripada mi to jako virove onemocneni. To co popisujete - zpusob sireni ("pandemie") je typicke pro viry.
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 8.6.2014 Obsahuje fotku
Ja mam podobny problem. Fotky jsem poslal majiteli skolky i rostlinolekarske společnosti. Majitel skolky napsal, ze to nebude ESFY, ze vsecho bylo kontrolovano. Priznaky se objevily hned v 1 roce. Ted 2 roce je to stejne. Podle me je to ESFY a... celý příspěvek >
Azalky - houba?, 8.6.2014
Je to hálka od žlabatky, asi.
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 7.6.2014 Obsahuje fotku
Malling Promise zatím vypadá dobře (aroma, cukernatost). Uvidím, jak se osvědčí v příštích letech.
Nemocné slivoně, 7.6.2014 Obsahuje fotku
5-letý Stanley má bohatou násadu plůdků. Ale 5-letá Valjevka nemá ani jeden. Když jsem jí po odkvětu stříkal proti pilatce, tak plůdky měla, jak se na 5-letý stromek patří.
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 7.6.2014 Obsahuje fotku
,
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 7.6.2014 Obsahuje fotku
Přidávám fotku mé Děkanky.  Z hrušní nejlépe odkvetly Clappova a Pastornice, nejhůř Grosdemange. Williamsova standard.
Folpet - stolní odrůdy, 6.6.2014
Tady je další dokument o látce folpet od European Food Safety Authority. Když tomu dobře rozumím, tak zjištěné rezidua v stolních hroznů jsou 0,02 mg/kg. Navrhované hodnoty reziduí jsou 3-4 mg/kg. Podle toho by se folpet mohl používat i na stolní... celý příspěvek >
Zálistky a výhony bez plodů, 6.6.2014
V zone kvetenstvi je potreba vzdy vylamovat zalistky. Nad touto zonou se nechavaji protoze, zalistkove listy jsou velmi dulezitou soucasti listove plochy a v podstatne mire rozhoduju o kvalite hroznu.
Zálistky a výhony bez plodů, 6.6.2014
Jalove letorosty (bez kvetu) vylomit co nejdrive, zalistky vylomit rozhodne i nad kvetem tak do 4-5 listu nad kvetem. Dojde k lepsimu opyleni kvetu a provzdusneni kere.
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 5.6.2014
Pane Petr je to skutečne Děkanka Robertova. Mě letos taky poprvé kvete, ale kališní lístky – ušty nejsou tak výrazné. Když já nemám Děkanku tak majiteli školky omlátim stromkem hlavu. V sobotu vyfotím.
Falcon 460 EC, 5.6.2014
Pane Bred_ik používate i přípravky s učinnou látkou folpet na ochranu stolní révy. Děkuji. Karel
Nemoc hrušně, 5.6.2014
Takže to nebude nějaká karanténní choroba? Jinak budu muset hrušeň vykopat. Jde mi o to, aby se to rozšířilo. Když to bude z nadlimitní koncentraci CaCO3 jak psal pan moudivláček &galloway pippin pomohlo by nějaké hnojivo ke kořenům... síran... celý příspěvek >
Nemoc hrušně, 4.6.2014
Děkuji, ale na zahrade mám kdouloň, tá roste a plodí. pH v H2O mám 7,68 v KCl je 6,98.  
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika