Příspěvky uživatele - 41.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní odrůda hrušky - Kozačka?, 30.7.2014 Obsahuje fotku
Prosím Vás, nepoznává někdo tuhle letní odrůdu. Pekně voní. Chuť je sladká, jemně aromatická. Dužnina je šťavnatá.  Hmotnost je kolem 34 g. Strom má cca 60 let. Děkuji.
Ošetřování, ochrana meruněk, 28.7.2014
Můžu teď cca 2 týdny po sklizni vykonat průklest na staré meruňce, nebo to nechat až na jaro, po odkvětu. Děkuji.
Co vaše réva? (2014), 27.7.2014 Obsahuje fotku
Začíná se vybarvovat Premier. Letos padlí pořádně řádí.
Skoré slivoně, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Letos poprvé zarodila Katinka, doba zrání a chuť je velmi dobrá. Jsem rád, že mám i tuhle odrůdu.
Řez broskve - prosím o radu, 21.7.2014
Souhlasím se Standou.  Co se týče 3 leté broskvoně - nemá dostatek světla (v bezprostřední blízkosti jsou vysoké stromy),  proto se vytahuje.  Broskvoně vysazujte na nejlepší místo na zahradě.
Bergeron je nejlepší, 21.7.2014 Obsahuje fotku
 Můj Bergeron není klon získaní v Lednici, je původem z Maďarska.  
Bergeron je nejlepší, 20.7.2014 Obsahuje fotku
.
Bergeron je nejlepší, 20.7.2014 Obsahuje fotku
Bergeron dozrál. Rozhodně patří k nejlepším - plnohodnotné meruňkové aroma a řízná chuť. Škoda, že je náchylný na monilií a následný klejotok. 10 plodů mělo hmotnost 431 g.
Klanopraška (Schizandra) čínská hnědnutí listů, 18.7.2014
...tam pěstujte třeba figovník, né klanoprašku. Podle fotek bych to tipnul na tepelný šok a následně přeschnutí kořenového balu.  Klanopraška potřebuje dostatečnou půdní vlhkost, jako ve své domovině. Ale k tvorbě plodů potřebuje slunné... celý příspěvek >
Klanopraška (Schizandra) čínská hnědnutí listů, 18.7.2014
To ji máte na terase/balkóně?
Domácí velkoplodá - jak se bráníte Šarce (PPV), 13.7.2014
Jednou, a nebude to trvat věčně, vědci přijdou s vakcínou, která se naleje ke kořenům, mávnutím proutku PPV odpluje do věčných lovišť ...je to pěkně naivní.
Bergeron je nejlepší, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Stav mého Bergeronu z 8.7. Předpokládám, že na sběr si ještě tak týden počkám. Před 3 dny jsem ochutnal, první plody odrůdy Barbora, zatím to vypadá velmi nadějně. Chuť byla vynikající, přesně jak má meruňka chutnat. Co může způsobovat problémy... celý příspěvek >
Jak se zbavit užovky?, 10.7.2014
Kdyby tak žrala i hryzce. 
Veharda, 9.7.2014 Obsahuje fotku
I u nás byl včera moc silný nárazový vítr. Odneslo to Ontário, ulomilo větev. Pane P.Z jak je to s chutí Vehardy u Vás. Taky jste zaznamenal tu mdlou chuť.
Veharda, 9.7.2014 Obsahuje fotku
Foto 2
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika