Příspěvky uživatele - 41.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc hrušně, 4.6.2014
Podnož je kdoule, klon tam není.
Nemoc hrušně, 4.6.2014
Děkuji pane Josef za reakci. Tohle poškození je od vyrašení. Herbicid to nebude, hrušeň je uprostřed zahrady tak úlet herbicidu je vyloučen, vedle ní jsou brambory, réva, rybíz a další hrušeň, vše bez poškození. Já herbicid vůbec nepoužívám. Asi před... celý příspěvek >
Nemoc hrušně, 4.6.2014 Obsahuje fotku
Nemoc hrušně, 4.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno, proto píšu sem, "blízko" tématu. Nevím co to je. Vlnovník to nebude, protože na listech nejsou typické puchýře. Myslel jsem si že, jsou to svilušky tak jsem použil Sanmite, ale nepomohlo to,  pak jsem... celý příspěvek >
Moniliový úžeh na jabloni?, 4.6.2014
Ale rozeznat je podle příznaků je dost problematické. Bakteriální spála vytvaří na výhonech oranžové kapky slizu s baktériami. To je dobrý rozlišovací znak.
Folpet - stolní odrůdy, 3.6.2014
Takže folpet ani před kvetením? 
Folpet - stolní odrůdy, 3.6.2014
Tak proto v SR, se nedá Quadris max koupit a Folpan 80 WG má registraci do 30.6 2014. Obě jsem léta použival, nevím co si mám o tom myslet.  
Nemoc třešní a višní, 2.6.2014
Proti suche skvrnitosti muzete pouzit Dithane. Na zapade pouzivaji i Signum. U nas neni registrovan na suchou skvrnitost, ale to je vec velkopestitelu. Hnojit 1 mesicne NPK neni dobre. Staci jednorazove na jare. Dusikem hnojit pouze do konce 6.... celý příspěvek >
Nemoc třešní a višní, 1.6.2014
Suchá skvrnitost.
Broskvoně a herbicid, 29.5.2014
Pozor. Pokud se jedna o mladou vysadbu tak zadnej herbicid! Mlade broskvone maji jeste zelene kmínky tj.obsahuji chlorofyl, na kterej sa vaze ucinna latka herbicidu.
Chrastavitosť?, 28.5.2014
Mrazy to nebudú, najnižšia teplota za tento mesiac bola 7°C (v noci). Jakou prěsnost má váš teploměr a kde je umístěn. Malé plůdky zničí mráz  -1°C.
Chrastavitosť?, 28.5.2014
Mrazové poškozeni.
Poraďte jaký strom, 28.5.2014
Magnolie není až tak náročná na půdu. Víc než javor... rozhodně ne.  To že roste pomalu není v důsledku půdy, ale její genom.
Keříčková rajčata v truhlíku, 26.5.2014
Robčo aké hnojivo používate, prípadne substrát?
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 25.5.2014
Z malin Candy, Malling Promise, Polka, Fertodi zamatos. Z ostružin Navaho, ne Thornfree, připadá mi mdlý.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika