Příspěvky uživatele - 176.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 16.9.2015
Zmenšit hloubku, tak tomu rozumím.Zmenšit šířku?Tak to je ale něco potom špatně ne?Pluh nezavírá správný úhel.Taky krájím 10cm z popsaných důvodů, ale třeba proto, že kolo v brázdě je trochu jinde, než by být mělo.Např.dál od hrany, která ho... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 11.9.2015
Tak tu debatu po očku pozoruju a zdá se mi, že bude čím dál od začátku těžší vám pomoci.Tak jen obecně.Já mám studnu 5m a 2-3m vody.Čerpadlo ještě ve sklepě.Takže k vodě 2m.Vy máte k vodě kolik?7metrů?To je dost že.Teď když se podívám na vaše... celý příspěvek >
Vari, 10.9.2015
To máte pravdu, že se chtělo podívat hned.Některé věci vám však dojdou později nebo o nich manual moc nepojednává.Např. tu bylo řešeno, že Vari Globál jednomu pánovi táhne do strany.Mohlo to být, nestejně nafoukanýma kolama, různou velikostí plášťů a... celý příspěvek >
Vari, 8.9.2015
Považuji za důležité napsat, že rozjezd u mého Vari , se velice zlepšil.Jednoduše po přečtení manuálu a několika článků tady jsem si uvědomil, že motor můžu ihned nakrmit na plný plyn a ostředivá spojka si to přebere.Před tím jsem zvolna... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 6.9.2015
No myslím že je to otázka nazoru a zkušeností.Nikdy bych si nedovolili napsat že že přední dvířka jsou blbost, jen proto že celý život mám horní víko.To je podobné jako s pračkou.Nebo auto.Důležité je, aby jsem z toho vyndal zboží a bylo... celý příspěvek >
Vari návěs, 3.9.2015
Tak to abych jel na dopravní inspektorát, aby mi určili rajon a čas.To jediné mi chybí.
Vari návěs, 2.9.2015
Vy jste pane PP nevěřící Tomáš a ten pán nad vámi zase pořád něco vyžaduje a něco mu chybí k techničáku a pojistce.Má toho vždy jen půlku.Co je na tom k nepochopení.Jestli je někde velký provoz a je tam nebezpečné vyjíždět s Vari naloženou senem, tak... celý příspěvek >
Vari návěs, 1.9.2015
Já souhlasím s názorem pana Standy.Objemovou jednu korbu.Odbočování a podobně, si každý normální člověk zajistí druhou osobou.Pokud uvažuje.Z míst kde je to nebezpečné, je tam velký provoz, tak než to seno posekám a usuším, tak snad můj mozek přijde... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 19.8.2015
Na vás je vidět, že jste úplný začátečník.To je bez urážky.Louny, Děčín nebo Krumlov?Tak se tomu vyhněte.Proč by jste to měl kupovat po částech?Psal jsem vám o pozůstalosti a Standa to potvrdil.Já jsem si chtěl koupit Teru, když stála za komunistu... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 18.8.2015
Máte svojí hlavu a osobní pohled.Nákup staršího stroje např.Vari přeci nemusíte zrovna provádět v bazaru.Denně můžete číst stálé inzeráty v tisku -koupím Vari.To si myslíte že ho chce na orání?No já si myslím že ho chce na obchod třeba pro vás a že... celý příspěvek >
Pila nastartuje a "chcípne", 15.8.2015
Kdo se kolem těch mašin pohybuje, tak třeba zažil, že když mu dochází benzin, tak jde motor do otáček.Šahat na svíčku mě nikdy nenapadlo.Položil bych však jinou otázku olhledně té svíčky.Na jiné diskusi jsem četl, že tazateĺ dá uplně novou svíčku a... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 15.8.2015
Dobrý den.Nechápu, proč jste se omezil jen na některé značky.Republika je plná seniorů, kteří si na stará kolena udělali radost a koupili si Vari.Postupně někteří taky končí a prodávají to.Nebo v horším jejich potomci.Hledal bych tam.
Čím sekat 2ha louky, 1.8.2015
Ostatním to moc nedá?Jak se to vezme.Když budete prodávat osobní auto např do AAA tak vedle vás bude stát potencialní kupec, který vaše auto koupí o 50 tisíc víc, než jste ho prodal.On meumí najít vás a vy neumíte najít jeho.Nebo o to nemáte ani... celý příspěvek >
Domácí vodárna nebo ruční pumpa (na 4 m kopaná studna), 26.7.2015
Pořiďte si 2 sudy.Je to přesně těch povolených 400 litrů.10m coulové hadice a ponorné čerpadlo s výtlakem 6m za 900kč.Je 100% bezhlučné.Pak 2 plastové 8 litrové konve.Voda předem načerpaná se ohřeje, budete zalívat přesně ke kořenům 32l/4... celý příspěvek >
Drtič větví Dolmar FH2500, 25.7.2015
Ne všichni se shodnou na tom jestli válcový nebo nožový.Já už to vzdal někoho přesvědčovat.Do válcového dávám 4cm akorát slunečnici.Jestli chci drtit větvičky, tak to nejde dohromady,4cm větve a pak 3 mm.Pakovkama vystříháme vše co je nad 3 cm.To jde... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika