Příspěvky uživatele - 176.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak míchat olej do benzinu?, 14.1.2015
A není lepší si koupit 6 litrů benzinu a 4x si namíchat do 1.5 l petky čerstvou směs2% oleje?Co vám tam za dva měsíce v tom předem namíchaném mixu zbyde za mazací schopnosti?Pak je to samé, motor se zadřel  ,olej sem tam dal, to není... celý příspěvek >
Králičí kožky, 8.1.2015
Jste organizovaný chovatel? 120 Kč/kg. Pro členy Českého svazu chovatelů platí cena 180 Kč/kg (nutné předložit průkazku Českého svazu chovatelů, u poštovního balíku doložit dovnitř i kopii této průkazky). Zase bordel a diskriminace, Budu to... celý příspěvek >
Strojek na uzavírání konzerv, 7.1.2015
To přitlačení víčka na plechovku se dělá vačkou.Protože se plechovky dají ořezávat, tak potom jsou nestejně dlouhé.Při zavárání jsem tedy vačku nezaklapával, ale páku jsem ovládal nohou tak, že jsem na ní přiměřenou silou šlapal.Unašeč se s... celý příspěvek >
Bagrování kolem třešně, 6.1.2015
Natáhněte provázek na hranici pozemku, vysypte čáru vápnem a směrem do pozemku vykopejte do hloubky 70cm pas 30-35cm široký.Aby bagr případné kořeny zbytečně netrhal u kmenu, tak je pohlídáte ze sekerou v ruce.Vše co bude v trase useknete.Pak to... celý příspěvek >
Jak zabít rychle a účinně králíka, 5.1.2015
Souhlasím a věřím.Nám se taky nikdy nestalo, že by podříznutý králík obživl.To prase bylo střelené taky přesně jako každé.Akorát má někdy jinak mozek.To si ověříte už jen na štočku.
Jak zabít rychle a účinně králíka, 4.1.2015
Padesát roků jsem používal ruční mord. Udělat to rychle, šetrně ke zvířeti a vždy se 100% výsledkem.Nevím jak králík, ale prase jsem viděl běhat i po třetí ráně.Patrony byly na hovezí a střílečka v pořádku.To jen, aby si nedělal stále někdo... celý příspěvek >
Pomalý rozběh hobby kompresoru, 31.12.2014
Bylo by zajímavé, postavit vedle toho kompresoru co se pomalu rozbíha, ten samý.Stejnou značku, stejný olej.On by se rozbíhal normálně.Co potom? co by se hledalo za závadu.Nejak se mi nezdá, že je to olejem.
Jak zabít rychle a účinně králíka, 26.12.2014
Hezký sváteční den. Tak stát se může všechno.Něco člověk zaviní nerad a něco by dělat neměl.Těžko se v jednom vrhu narodí 8 samců, takže si myslím, že spojil cizí.Když se vám otevřou dvířka u dvou kotcu kde jsou v obou měsíční králíci a vy ho po... celý příspěvek >
Něco o rajčatech odjinud, 24.12.2014
Pro Vladimíra.   V Řecku jsme letos jedli rajčata, které byly pro nás nakrájené na plátky, takže jak vypadaly v celku nevím.Barva červená, mezery jak v chlebě, nic z nich nestříkalo a chuťově právě zajímavé.Kdy jindy, než teď, se zajímat co... celý příspěvek >
Králíkárna pod ořešákem, 22.12.2014
A jak jste na to přišli, že se zrovna pod ořešákem králíkům dobře daří?Co když je to třeba jenom tím, že jste jim začali častěji čistit kotec, dávali jim jinak žrát a oni přestali chcípat na koxidiozu, nebo jste je začali očkovat proti moru a... celý příspěvek >
Čistý uzený je to normální?, 19.12.2014
Dub je špatně.nějaký dvojitý strop?No nevím.Nikdy jsem žádné klapky nepotřeboval.V posladním období deseti let jsem se dopracoval k teploměru z vyhozeného Dakona.Ani bez něj jsem nikdy maso nezkazil.No je to s ním lepší.Radím buk a tu třešeň.Stropem... celý příspěvek >
Vodáreň max. tlak, 17.12.2014
Bojím se sem něco napsat, protože vy místo aby jste byl rád, že se něco dozvíte a vynechal ty poznámky kdo plká a pochvaly, která rada se vám líbí... Hadice nemůže vyletět z nátrubku, pokud jí tam umíte připevnit.Pokud dáte zpětnou klapku kulatou... celý příspěvek >
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 15.12.2014
Tak kdyby jste nesháněl pěkný komposter, ale jenom komposter, já dělám rád z palet.Jsou pevné, dostupné a když shnijou, tak je vyměním.Stejně je to někde v koutě a větší ostudu než doporučovaná halda větví v očekávání že se z ní stane kompost to... celý příspěvek >
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 9.12.2014
To já taky investuji jedno balení stabilizátoru za 200kč na sezonu a takto ošetřený benzin leju mimo motor GSV190 i do dvoutaktu a sekačky B+S..Akorát čím tady víc čtu, tak si pomalu nejsem jistý už ničím.Nechat suché, nechat pod benzinem, na... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 8.12.2014
že budu moč vlastních zdravýcm miminek nedopovaných hormony, antibiotiky, ani ničím podobným, vylévat do záchoda, No naše miminko má od narození pemprsky.Takže do dvou a třeba ještě půl roku navíc nemáte šanci.Od 3 let je už zase tak chytré... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika