Příspěvky uživatele - 234.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh peckovin 2019, 15.3.2019
Kupil som signum, na obale pise, ze na kostkoviny ale teraz pozeram, ze je len na jablone, ceresne a slivky. Co tie marhule?
Jak prořezat leta neřezané jabloňe, 15.3.2019
Ten hruby konar v strede, co je zrezany na tenky musel ist prec, lava strana stromu bola dost zahustena oproti pravej a este k tomu smeruje na sever, a spodne vetvy boli dost zababcene, tak to pomoze ich obrastaniu
Zimné hrušky, 26.12.2018
ERIKA (Boscova x Drouardova) - zimná hruška, ktorej skladovateľnosť v skutočnosti nezodpovedá tomu, čo je pri nej prezentované. Je to "iba" vianočná hruška (foto-aktuálny stav), chuťovo ale výborná. IH
Jabloň Lucy, 1.12.2018
Lucy nie je kolísavý oportunista. Lucy je pevný charakter. A my už vieme, že "harakter rozhoduje". Takže Lucy len Sa Drž! IH
Co přidat k hotovému hruš. kvasu, 5.11.2018
Zdravím. Dokvasil mi poslední sud s letníma hruškama (sirka nezhasne, CO2 téměř není cítit a včera jsem 7 dl kvasu dal na sporák a vzniklý plamen bez sirky se držel asi 25 sekund a měl cca 15 cm - pokud to dobře chápu, takhle nějak by ten plamen... celý příspěvek >
Plevel nebo co to je?, 25.7.2018
Na Vašej fotke je Portulaka zeleninová. Dokáže byť nepríjemným a húževnatým plevelom v záhrade, ale je to aj jedlá rastlina. Dokonca údajne obsahuje viaceré zložky prospešné pre zdravie, takže je považovaná za liečivku (viď foto). IH (P.S.: Nejedol... celý příspěvek >
Prosím o určení odrůdy, 12.2.2018
Pán Jílek: Okopírovali Ste fotku z príspevku pána Mikeša13 z r.2015 (viď foto, v príspevku pán Mikeš jasne píše o akú odrodu ide). Cudzie jablká Ste vydávali za svoje a dotazovali Ste sa aká je to odroda... (hoci tá je v danom príspevku uvedená).... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 15.9.2017
Konferencia - sezóna 2017. (Iba fotky). IH
Rudkova hruska - identifikacia odrody, 15.9.2017
Teraz to vyzerá ako Lucasova... (tá by sa ale mala oberať neskôr...). IH
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 15.9.2017
Boscova fľaška - sezóna 2017. (Iba fotky, bez komentára). IH
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 28.5.2017
Ktoré odrody marhúl patria medzi odolnejšie na moníliový úžeh?
Prebierka plodov broskyn, 17.5.2017
Prebierka marhulí. Pre väčšinu po mrazoch sci-fi, u nás nepríjemná, otravná nutnosť. Veľkopavlovická zasa raz nemala brzdy a koleduje si o parádne fraktúry. Prebierka je činnosť, ktorú bytostne neznášam (a ešte k tomu pri kôstkovinách, ktoré pestujem... celý příspěvek >
Napadená katalpa a zimolez. Choroba/škůdce?, 4.5.2017
Je to škodca štítnička morušová. S obľubou napáda katalpy. Potrebné je ošetrenie postrekom - insekticídom (Mospilan, Calypso, Karate Zeon, Dursban...). Postrek by mal byť dôkladný, pri katalpe problém nie je, ale v prípade zemolezu treba dať pozor na... celý příspěvek >
Hledání odrůd slivoní, 13.2.2017
Přesně tohle mi dělá Anna Späth. Ja to mám na Zelenej ringlote, dá sa takýmto stromom nejako pomôcť a zastaviť to? Takéto stromy vyzerajú veľmi zle.
Hledání odrůd slivoní, 13.2.2017
Ďakujem za odpoveď pan Jirka Kluk, máte dobrú polohu na pestovanie neskorých odrôd sliviek.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika