Příspěvky uživatele - 234.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní slivoň Presenta, 13.10.2016
Zdravím. Pane Petře, já Vám věřím a ani se Vám nesměju. Musíte si zvyknout, že některé zdejší celebrity musí mít za každou cenou jiný názor.
Choroba, 15.8.2016 Obsahuje fotku
Mohlo by ísť o nedostatok draslíka (na fotke vidno ako sa prejaví na liste viniča). Ale spoľahlivejšie je spraviť rozbor pôdy, event. aj listov. IH. P.S.: Červivosť plodov s tým nesúvisí, to je záležitosť obaľovačov a prípadného postreku.
Rajčata 2016, 1.8.2016
Ešte skúsim utrieť obrazovku - mám ju zamastenú od stejku... Alebo mi odchádzajú oči? Prejdem ja radšej na rajčiny. LYKOPÉN JE SUPER! IH P.S.: Natahování Tety Jany končí, platí iba posledná veta. :-)
Morušovice - cena, 1.8.2016
Žena, kôň a fajka sa nepožičiavajú. ... Morušovica sa nepredáva. ... Občas sa daruje, ale to si dotyčný musí SAKRA zaslúžiť! ... :-) IH
Rajčata 2016, 1.8.2016
Mám to na displeji nejaké rozmazané... nevidím to poriadne... aha... už sa to rysuje... čítam: "Argentinské hovězí chutná dokonale". Absolútne súhlasím, teto Jano! :-) :-) :-). IH
Hrušeň Wiliamsova onemocnění, 3.6.2016
Možno boli pri zbere "podtrhnuté" kvôli dĺžke skladovateľnosti - a na úkor konzumnej kvality. Neviem. IH
Meruňka Veselka, 5.8.2015
Najchutnejšie odrody z veselských marhúľ sú Veselka a Barbora.
Harcot, 5.8.2015
Máte krásne a veľké plody Hargrandu pán Krulikovský, trpí Hargrand nejakými chorobami?Aka je jeho chuť? Ďakujem
Malotraktor slavie tv8 24 s, 3.3.2015
Asi myslíte takéto niečo - Fiat 35-66. Mám dojem, že sa to istého času robilo aj ZTS v Hriňovej, alebo Detve. už neviem, ale bližšie skúsenosti nemám
Burbank July Elberta - královna jižních zemí, 22.9.2014
Kto pestuje túto odrodu? Aké máte s ňou skúsenosti? Je naozaj tak veľmi citlivá na mráz v kvete? Ďakujem
Moniliová hniloba, 22.9.2014
Mám naštepenú Elenu na Stanley už dosť rokov, ešte nikdy nemala u mňa moniliózu na plodoch, Stanley ju má na plodoch vždy keď je daždivý august.
Moniliová hniloba, 22.9.2014
Medzi najodolnejšie odrody na moniliózu patria Katinka, Tegera,Elena a odolnejšia je aj Čačanská lepotica.
Topend, 11.9.2014
Elena dozrieva určite pred Topendom a keď ju ešte nemáte zrelú tak máte naštepené niečo iné ako Topend. Myslím že o Topende tu písal aj pán Libor.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika