Příspěvky uživatele - 247.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 3.1.2018
Jezusmarja, vy naděláte se psem! Že ho nevemete k psichologovi. Normálně ho vystrčte ven a je. Jestli máte dojem, že by mu mohla být v noci zima, tak ho na noc zavřete to té hospodářské místnosti.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.1.2018
nu, kdy bývá zahrada často pokryta sněhovou pokrývkou, je vhodné období pro přípravy na novou zahradní sezónu. V tomto měsíci bychom m
Jesenno - zimné práce, 8.12.2016
A to je právě chyba. Pokud má půda vláhový deficit, pokud nebude v zimě dostatečně pršet je potřebné zalévat. A obzvláště u nově zasazených stromků...no synku, u mne dostane každý nově vysazený stromek na podzim kýbl vody při výsadbě a k tomu ho... celý příspěvek >
Jak zazimovat ibišky v nádobách?, 7.12.2016
Jestli je chcete přesadit pořád ještě můžete. Zimování v nádobách... mám v nádobách pár stromů a keřů ve velikosti od 20 cm do necelých dvou metrů od růží, přes krušpánky, skalníky... smrčky až po tůje a přes zimu s nimi nedělám nic, nechám... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 7.12.2016
No, na vašem místě bych neděkoval. Z té rozmazané fotky jistě dovede druh stromu poznat Chuck Noris. Je otázka jestli to dovede i Josef s tečkou, ale co já vím třeba je to jen jiný alias Chucka. Mám dojem, že kůra jeřábu muku je poněkud jiná.... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
No, zalévat se mohou. Jiná věc je, jestli je to k něčemu dobré? Ááááááá už vím k čemu je to dobré. Až povolí mrazík, tak tam budete mít zásobu ledu, který to po roztátí zavlaží.
Ptáčci v krmítku, 30.11.2016
Co kocka? Neni prezrana?
Užití slámy, 30.11.2016
Balík slámy používám jako terč pro střelbu z luku. Pro kuši se to moc nehodí, protože ta má malé šipky a ty pak zajedou celé do té slámy.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 29.11.2016
Celkem b... á otázka, co chcete za zkušenosti a rady? Si to vyzkoušejte, zasaďte rajčata a nestříkejte, však ony vyrostou, vykvetou a nakonec i dozrají a to bez postřiků.  Já to tak taky dělám a myslím, že to tak dělá plno lidí, možná... celý příspěvek >
Zahradní trpaslíci, 27.11.2016 Obsahuje fotku
Lidičky, představte si co se mi dnes po ránu stalo, vyjdu ven a co nevidím, rozvaluje se tam trpaslík,  udělám pár kroků ke kotci, abych vypustil pesany a co tam není? Na kotci a na šopce tam jsou tam načmárána nějaká okna s kočkama a... celý příspěvek >
Zakládání tzv. květnatých luk, 23.11.2016
To s tou pouští, polopouští je samozřejmě nesmysl. V Bílých Karpatech, kde je plno květnatých luk něco jako polopoušť není.
Bohemia, 23.11.2016
No, já bych to řekl asi takto: Pokud potřebujete štíhlé vřeteno a nepotřebujete jabka, tak to možné je.
Zakládání tzv. květnatých luk, 23.11.2016
Mají okolo jezeduši louky, které se sečou jednou, maximálně dvakrát za rok. Nic moc květnatého tam neroste, mimo pampelišek zjara, to bývá hezký pohled...no jo, ale oni tam nevyseli květnatou louku, pokud tam kdysi stará květnatá louka byla tak byla... celý příspěvek >
Fleky na listech oleandru, 22.11.2016
Přelití... v Řecku rostou oleandry často přímo v korytech potoků, tak by jim možná přelití nemuselo až tak vadit.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 18.11.2016
A tož človíčku,  tos vypátral sám nebo čerpáš z nějaké litaratury nebo z internetu. Dodej něco jako důkaz, třeba literaturu nebo nějaký odkaz. No a samozřejmě doplň a jaké viry jde, kdo je šíří, co způsobují atd.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika