Příspěvky uživatele - 220.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jalovec - choroba nebo škůdce?, 9.6.2018
Rzi využívají dvou hostitelů, jak zde bylo pěkně řečeno v předchozím komentáři. Opravdu se může jednat o rez hrušňovou, která využívá jako své mezihostitele jalovce.
Řetězová elektrická pila EMAK, 9.5.2018
Rozebrat a vyčistit pokud jste použil ekoolej zalepený
Trativod ke kořenům stromků, 30.4.2018
Nevím jak z čov ale ze septiku takto táta odrovnal slušně velký strom třešně a to byl trativod cca 1,5 m od stromu Já bych se stromum vyhnul Ale je to jen můj názor
GTM GTC 36, 29.4.2018
Co do začátků Kvalitní olej na míchání směsi Osobně mám odzkoušen stihl červený na záběh 1:40 aspoň tři až 5 nadrží a řezat slabší pruměry nechat pilku vydechnout na volnoběh mezi řezy Pak teprve 1:50 Míchat vždy čerstvou směs jen to co... celý příspěvek >
GTM GTC 36, 26.4.2018
Náhradní díly třeba na webu i-les.cz. Dejte Foto budem tu všici moudřejší většinou se číny liší jen tvarem a barvou plastů.
Bezin s primesi bio, 24.4.2018
Pokud do zahradní techniky použijete 95 přidejte stabilizátor paliva a máte po problémech S Vervou 100 neuděláte chybu při delších odstávkách se stabilizátor taky vyplatí a startování se i daleko usnadní
Oleo Mav GS 370 skusenosti, 22.4.2018
stihl Ms 181 vážící cca 5 Kg i s náplněma Nyní je v akci. Mám ji 2 rokem zatím má za sebou cca 20 plnometrů Buk dub o pruměrech cca 25-35 cm šlape a není žádný problém
Jiskření z lišty motorové pily, 22.2.2018
Proboha vemte kus kartonu sestavte pilu natočte a zkuste proti kartonu protočit pilu pokud se na kartonu objevuje stopa po oleji pila maže (samozřejmě stopa se objeví i když před sestavením namažete lištu a řetěz olejem.) Hloubka drážky v liště co za... celý příspěvek >
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 20.1.2018
Dát novou svíčku a uvidí se
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 12.1.2018
Ne není měl by být na nádrži odvzdušňovací ventil
Retezova pila Mountfield, 5.1.2018
Stačí si projet příspěvky a vše o Oleomac
Otazka pro znalce homelitek, 4.1.2018
Pouze citovou a pro nějakýho sběratele nemá brzdu tím pádem na používání nebezpečná
Poměr benzínu a oleje do motor. pily, 11.12.2017
Rozebráním a sundáním valce pily a manuální   nebo chemické odstranění karbonu  pak opětovné složení a seřízení pily což celé znamená servis
HQ 450e vs STIHL MS 271, 10.12.2017
Řeknu to takto vzít pilu do ruky jak sedí někomu víc Husky jinému stihl Dalším kritérim je dostupnost servisu a hlavně kvalita servisu. Osobně se přiklánm k stihl všechny pily od stihl mají dva pístní kroužky a sedí mi v ruce oproti mé staré... celý příspěvek >
MS170, 26.11.2017 Obsahuje fotku
Ještě dodám důležité je ostrý řetěz a správně nabroušený řetěz na jakékoliv pile správná udržba pily atd. už sem viděl testy na joutube jak porovnávají pily a je to děs když tam trápí slapší pilu s tupým řetězem a to je 99% všech porovnávajících... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika