Příspěvky uživatele - 220.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MS170, 26.11.2017 Obsahuje fotku
Tak a bylo pořezáno Takže pokud neřežete kvantum víc ja 6 plnometrů a nikam nepospícháte bohatě stačí Kamarád má Ms 170 a udržuje s ní les cca 1 hektar zatím mu vždy stačila a má ji již 7 let  
MS170, 26.11.2017 Obsahuje fotku
Chyba na občasné použití a řezání či prozeřávky ovocnýchstromů bohatě stačí je svým způsobem zbytečné pokud nekácíte stromy nad 25 cm v pruměru silnou a výkonou pilu s dlouhou lištou Sám mám Ms181 a toto zvládne  
Kde se vyrábí motorovky Makita?, 24.11.2017
Chyba v německu se montují jen profi to jest nejdražší dolmar pily ale zase součástky vyrobeny v číně Je chyba si myslet že čína neumí kvalitu má 4 třídy kvality a podle toho co si dovozce objedná to dodá to se týká čínských pil a to je i dané... celý příspěvek >
Kde se vyrábí motorovky Makita?, 24.11.2017
Makita vlastní Dolmar a vyrábí se v číně Jak Dolmar tak Makita Oboje je stejné jen se liší barvou plastu a cenou. Značka je zarukou kvality ohlídají si to. Ale bez blízkosti dostupného dobrého servisu Dolmar či makity bych do ní nešel. Ještě dodám... celý příspěvek >
Motorová pila homelite, 23.11.2017
Homelite XL Owners Operating & Maintenance Manual
MS 180 stihl neštartuje, 9.11.2017
Vadné zapalováni   zkuste ještě jinou svíčku Jinak osobně bych dal pilu do servisu
Náhradní startovací pružina pro stihl 034av super, 4.10.2017
Zde je rozkres dílů Používají se dva druhy pružiny Objednací číslo 1118 190 0600 a1129 190 0601 Dle rozkresu najdete jakou potřebujete
Hobby pila, 28.9.2017
Mountfieldu se vyhni jdi do MS 211 já mám 181 a drží bez problémů řežu cca 5 plnometrů tvrdýho ročně hlavně ostrý řetěz. Pokud nemáš brusku doporučuji na broušení Držák pilníku v provedení 2 v 1, 3/8" P, 4 mm, STIHL. Koupíš i s pilkou u svého... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 25.9.2017
Ano to vím ale jedná se o tohohle host - xxx.xxx.73.246 který zřejmě koupil na netu a napadá mne proto je i tato diskuze o prodeji po internetu Tímto se omlouvám zakladateli této diskuze jemu jsem odpovídal výše co se týká jeho pilky Jeho pila má... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 25.9.2017
Po netu se prostě pily stihl neprodávájí Jestli ti ji takto někdo prodal je jeho věc a jeho problém.  reklamuj si kde chceš Od kamoše Žádný oficiální prodejce nepošle pilu objednanou přes net v e-shopu poštou. Vždy předání a případně... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Ještě zde máte jak jej rozeznáte padělěk a originál stihl
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Jo a firma co jsi ji koupil je oficialní distributor stihlu pokud ne máš smolíka
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Jen díky takovejm jako si ty to zde stojí za nic kdybys aspoň na heurece četl neznáma distribuce a pod.  no až se ti náhodou pokazí tak tě lituji  Jinak zde byla otázka zda stihl vyrábí i v číně ano vyrábí ale pro každou krajinu se... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Když píšeš z netu a poštou pošli link osobně mi to je jedno ale oficiální prodejce stihl ti ji nepošle přišel by o licenci takže jde o černý dovoz Pak se někdo diví že mu stihl neuzná reklamaci vím to dost dobře takle naletěl kamarád odešla mu... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Se koukni u všech prodejců je osobní předání poštou ti ji nepošlou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika