Příspěvky uživatele - 95.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aomori, 1.5.2016 Obsahuje fotku
Aomori najpestovanejšia odroda v Japonsku je sladka štavnata aromaticka, existuje 6 odrôd tohto jablka.
Žluté jablko, 24.4.2016 Obsahuje fotku
Klon B Golden Parsi da rosa ale je viac klonov goldenu.
Zatrávnenie sadu, 23.4.2016
Pan Hlavatý nadhera ja som tiež cely sad zatravnil.
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 22.4.2016 Obsahuje fotku
Bol som prekvapený kolko včeličiek tuto jar opelovalo marhulky a slivky, vďaka jejich usilovnosti sa ukazuje naduroda na tomto ovoci.Z mladosti si pametam ako vyseli cele roje včeličiek na stromoch čo uleteli včelarom, našiel som foto na int.tak ich... celý příspěvek >
Egg and Chips, 22.4.2016 Obsahuje fotku
Pan Tomson svoje vypestky už aj predava 10 Libra za kontajnerova ručne zaštepena rastlinka, je tam rajčina x zemiak Tom Tato.
Lafayette, 10.4.2016 Obsahuje fotku
Lafayette je to skora odroda odolna voči chrastavitosti ma vsebe gen VF štavnata, aromaticka jemna chut viac som sa nedočital.
Inored, 10.4.2016 Obsahuje fotku
Inored dalšia novinka je odolna voči chrastavitosti ma vsebe gen VF je velmi sladka chutna pri normalnom skladovani vydrži 8 mesiacov.
Egg and Chips, 10.4.2016 Obsahuje fotku
Egg and Chips su dva druhy zeleniny v jednom.Na vrchu rastliny rastie a rodi Baklažan a dolu zemiaky.Tajomstvo je vtom že baklažan a zemiaky patria do rovnakej čelade.Anglickym vedcom sa podaril husarsky kusok.
Bravo-Black Apple, 9.4.2016 Obsahuje fotku
Vyšlachtili stychto starych kvalitnych odrôd už lepšie odrody peknu farbu ma Dark Rubin, Rubinstar, Ruby Jon.
Bravo-Black Apple, 9.4.2016 Obsahuje fotku
Maju tam ešte dve odrody su tiež vyborne a odolne voči niektorym chorobam ako napr.chrastavitost.Kalei, Inored.
Bravo-Black Apple, 8.4.2016 Obsahuje fotku
Bravo prezyvany aj ako čierne jablko s vinovou farbou novošlachtenec z au.pochadza z križenia Red cripps x Royal gala je sladke svieže chrumkave chutovo čo pišu sa mu zatial nemôže rovnat ani jedno jablko z au.
Comice, 20.3.2016 Obsahuje fotku
Comice je zimna hruška pochadzajuca z Francuzka r.1849 dužina je maslova štavnata, sladka, aromaticka chut a kvalita je jedna z najlepšich.Vyžaduje opelovača Konferenciu, Wiliamsovu, Boskovu.Voči spale ružovych je odolna pokladaju ju za kralovnu... celý příspěvek >
Bergeval, 19.3.2016 Obsahuje fotku
Bergeval sa začal predavat postupne uvidime ako sa bude darit tejto odrode, tu je foto zo zahraničia.
Talianska slivka, 5.3.2016 Obsahuje fotku
Mam od tohoto zahradkara zasatentu tuto japonsku slivku bol som teraz pozriet v zahrade pozrite ako krasne raši ma vela kvetov kednebudu mrazi bude to nadherna uroda.
Talianska slivka, 5.3.2016 Obsahuje fotku
Talianska slivka taky nazov dal kamoš zahradkar slivke.Vruble mu priviezli kamionisty z Talianska ale je to Japonska slivka bez nazvu.Ked dozrieva je sladkokysla velmi štavnata ale to nieje tak zaujimave čo som sa dnes od neho dozvedel.Ma ju zasadenu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika