Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 1.10.2023
Máte ho tam (poslaný). 
Počasí, 30.9.2023
Podzim to připomínalo jen podle prodlužujících se nocí. Jinak skvostné letní září. 
Počasí, 30.9.2023 Obsahuje fotku
Když zavítá k nám říjen, čeká nás chladna příjem, úrodu sklidit každý zastal a smutný podzim opět nastal. autor: národní umělec Josef Lada, zdroj: Velký nástěnný kalendář
Houby, 30.9.2023
Sesbíral jsem je proto, že byly "masité" a voněly příjemně houbově. Jíst je nebudu, ale typoval bych, že jsou jedlé. Nějaké jedlé pavučince. Klasických hub je dost, cožpak o to, ale smaženici z nějakých výborných pavučinců bych klidně koštnul. 
Houby, 30.9.2023
Houby příjemně voní a pokud je to skutečně pavučinec různý, tak je škoda všechny vyhodit. Ale nedá se nic dělat, díky za reakce. 
Houby, 30.9.2023 Obsahuje fotku
Nevěděl by někdo název houby na fotkách?
Nové odrody marhúľ🍑, 20.8.2023
Nestěžujte si pořád. Nikdo vás nenutí, aby jste sem něco vkládal. Když se vám to nelíbí, vraťte se na svoji zahradu on.line, nebo na modernější fóra, které tady stále zmiňujete.
Iulia🫐, 19.8.2023
Zdravím, pane Korzáre. Bohužel šarkovité mapy na plodech mají i novější německé tolerantní švestky. Věřím, že na chuti se to neprojeví. Čisté budou zřejmě jen rezistentní odrůdy jako Jojo, Jofela, Moni. Zajímavé je, že některé odrůdy Domácí švestky... celý příspěvek >
Jubileum, 19.8.2023
Proč pěstovat JUBILEUM? Zhodnoťte prosím klady a zápory.
Iulia🫐, 19.8.2023
Pane Korzáre, na nejchutnější švestky má "nos" Geronimo. 
Broskve 2023, 19.8.2023
Flamingo je u mě letos málo sladké, jinak je kvalitní. Plně osluněné plody jsou možná lepší. Fairhaven - u někoho zatracovaný u jiného nedostižný, jak se psalo v nějaké pomologii. U mě byl vždy mnohem a mnohem chutnější jeho bratr (sestra) Halehaven.... celý příspěvek >
Hrušky 2022, 19.8.2023
A vítězem se stává pan PP s Muškatelkou šedou. Sice nevím, jak chutná, ale Kozačky a Ananasky se zatím představily jen jako sladké letní hrušky. Ta Ananaska je nejzajímavější v chuti ještě jako tvrdá. Předpokládám, že Muškatelky budou s muškátovou... celý příspěvek >
Určenie odrody, 18.8.2023 Obsahuje fotku
Už jsem si vzpomněl, co mně to připomíná - JUBILEUM. Jeden plod na roubu na ZR je přesně takhle vybarvený jako na přiložené fotce. 
Festival sliviek🫐, 13.8.2023
Vy nám teda dáváte kapky, pane Korzáre. Problém je, že diskutujících nepribúda ani když sem chrlíte ty svoje novinky. Můžeme jen závidět takovým vláknům jako například borůvky chřadnou, a nešlo tam o žádný spor mezi novým a starým. Napsal jste pod... celý příspěvek >
Švestky 2023, 13.8.2023
Pane 30.250, teď nevím na jaký příspěvek reagujete. Moje zkušenost například s pilatkou švestkovou je taková, že stejně dobře učinkuje i běžně dostupný Mospilan. S protivnými obaleči je to horší, tam musíte postřiky zřejmě vícekrát opakovat. Mně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika