Příspěvky uživatele - 79.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek v zemi?, 22.11.2014
Před výsadbou česneku projíždím zrytý záhon ještě rotavátorem. Protože se mi na víc bahna nechtělo už čekat, sadil jsem minulý týden a myslím to bylo akorát.     j.c.
Kompost, 18.11.2014
U mě v kompostu uložený materiál ani nehnije, ani nefermentuje ale odjakživa tleje.       Energetickou náročností procesu kompostování jsem se doposud nezabýval, nicméně se nesnižuje ani nezvyšuje. Stabilně vychází na... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 12.11.2014
Máte recht, zjednodušeně tedy: Když už sa s tým drbu a neroste mi to, tak mňa to se.e       j.c.
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 12.11.2014
O řezu řeč nebyla.  Snažil jsem se pouze upozornit tazatele na moji chybu a dementovat naprosto nesmyslné výpočty a bludy pána z Hradce. I když i toto je diskutabilní protože zde je vidět jak moc mají pěstitelé na jednu věc jiný pohled a i jeho... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 12.11.2014
Moje trocha z vlastní zkušenosti.      Mám zahradu i kousek vinice v podmínkách Jižní Moravy kde se daří asi všemu, co se do země zasadí. Na jaře před třemi a půl roku jsem dospěl k rozhodnutí rošířit vinici o cca 100 hlav na... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 8.11.2014
Taková je Mirku doba, nemyslím že je to jen záležitost MF. Mikrovlnka se dá dnes běžně nová koupit plus minus kolem 900 stovek, magnetron do mikrovlnky jako díl stojí obvykle nad 1 200,- některé věci se prostě neoplatí v servisech nechávat opravovat.... celý příspěvek >
Čištění demižonu, 6.11.2014
Demižony nechávám zcela naplněny vodou asi tak týden. Poté snížím hladinu o třetinu a zkusím necístoty na dně i na stěnách uvolnit kartáčkem na demižony. běžně jsou dostupné ve vin, potřebách, na stěny pod hrdlem je třeba kartáč přihnout. Pokud se... celý příspěvek >
Výměna oleje v sekačce, 5.11.2014
I u Hondy jeobvyklý údaj je po 100 MH nebo 1x ročně.  Zdá se mi pro motor vhodnější dát mu fungl novej olej vždy na začátku sezony, před uvedením do provozu.   j.c.
Výměna oleje v sekačce, 5.11.2014
Dělám to úplně naopak jak dr. Vysloužil. Při posledním sečení vyjedu veškeré palivo, zjara dostane stroj čerstvé. Olej v motoru ponechávám. Na jaře první zkouška startu, provedu kontrolu všech funkcí stroje, nechám prohřát motor a poté dostane stroj... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 3.11.2014
Catler JE 4010
Lis na ovoce, 3.11.2014
Pro doplnění zkusím ještě poopravit zde vyřčený názor na efektivitu získávání šťávy z ovoce na domácích odstředivkách - odšťavňovačích. Přes sítko našeho odšťavňovače prolítlo už dobře několik metráků ovoce a zeleniny. Několikrát týdně... celý příspěvek >
Hnojení na podzim, 2.11.2014
Sadaři hnojí přibližně - Hnojení jabloní
Lis na ovoce, 2.11.2014
Pro výrobu jablečného /nebo i jiných/ moštů ve větším množství na klasickém lisu, se možná někomu oplatí pořídit si   Přelisovací vak na kaly. Pro získání moštu z ovoce, kdy šťáva je určena k výrobě vína  /i z jablek/ bych odstředivku... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 1.11.2014
Víceméně navštěvuji jen 3 zahradnictví. První je přímo pěstitel, o stromky v nabídce je většinou postaráno dobře, jsou dobře označeny a to včetně podnože, Není u nich problem s ujímáním po vysazení. Nemá však kompletní nabídku. 2,... celý příspěvek >
Zákrsek - podle čeho nakupujete tento tvar, 1.11.2014
1, odrůda. Ta bývá po dohodě s partnerkou vybraná ještě před návštěvou zahradnictví. 2, podnož. Vždy se snažíme ujistit že podnož odpovídá naší představě a velikosti místa kam bude stromek vysazen 3, vzhled stromku. Zde rovným dílem posuzuji:... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika