Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rododendron do vysky + co k nemu?, 7.2.2015 Obsahuje fotku
Pred lety jsme do rohu zahrady zasadili nejake rododendrony. Rostou asi 7. rokem a stale to jsou takove nizke keriky (rostou spis do sirky), da se jim nejak pomoci aby se vytahly cca do 2 metru a plnily funkci ziveho plotu? Na fotce jsou to ty dva... celý příspěvek >
Jablon k domu, 7.2.2015 Obsahuje fotku
Na nekolika mistech jsem videl jablone ruzne tvarovane a treba zapletene do pergoly apod. Rad bych na misto na fotce zhruba pod tim pravym kvetinacem pridelanym do krovu zasadil jablon a to tak, aby 1) prilis nestinila oknu, tzn. nejspis mela... celý příspěvek >
Zivy plot u lesa, 25.1.2015
Dekuji za podnetne reakce, na jare podle moznosti neco vhodneho vyberu. Ten topol jsem nemyslel jako trvale reseni, ale aby rychle vyrostly "proutky", ktere ohranici pozemek. Za nimi by potom mohl rust napr. ten tis s mensim rizikem, ze jej... celý příspěvek >
Zivy plot u lesa, 18.1.2015
Habr, alespon tak jak jsem jej videl, se dost spatne udrzuje (tvori vetvicky, na ktere asi moje elektricke nebo i rucni nuzky nestaci). Ten tis doma rezu bez nejmensich problemu. Ad smrky,  take mam zkusenost, ze jakmile se zanedba udrzba,... celý příspěvek >
Zivy plot u lesa, 18.1.2015
Ruze sipkova se mi moc nelibi, kdyz se rozroste vic nez chci,  nebudu schopen se ji zbavit. Navic ta neprostupnost nemusi byt totalni, jde jen o vyznaceni hranic, aby odpadli takovi ti vykukove, kteri jedou okolo a "odlozi" nejake odpadky nebo... celý příspěvek >
Jak a čím nejlépe svázat živý plot na zimu?, 17.1.2015
Osvedcilo se mi prorezavat zivy plot z thuji a tisu tak, aby kazda rostlina mela jen jeden terminal a vsechny dalsi vetve pres leto seriznout elektrickymi nuzkami tak, ze jednotlive stromy do sebe nevrustaji (alespo ne moc). Timto postupem se vytvori... celý příspěvek >
Zivy plot u lesa, 17.1.2015
Dobry den,   koupil jsem nedaleko Kladna pozemek v chatove oblasti, vsude okolo jsou smisene lesy. Byvaly majitel se o nej vubec nestaral, navic lide tam odkladaji vselijaky odpad. Nechce se mi okolo delat drateny plot, rad bych jenom zivy,... celý příspěvek >
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 29.12.2014
Ja bych uhli do kompostu tedy rozhodne nedaval, zejmena je-li vselijake pochybne kvality. Verim tomu, ze by se takova vec dala i prodat nebo nekomu venovat. Nevim jestli to je cesta, ale hromadu popela z krbu jsem zrovna dnes likvidoval tak, jsem... celý příspěvek >
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 27.12.2014
Jestli to je reakce i na muj post, mam opacny problem: mam takovou tu primestskou "sterilni" zahradku a kompost v plastovych komposterech. Jenom ze sekani travy je tolik hmoty, ze to za rok jen tak tak zpracuju. Pokud by kompost nevyzral za pul roku... celý příspěvek >
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 26.12.2014
Dari se mi delat "pulrocni" kompost jednoduchym postupem, kdy do komposteru vzajemne misim ruzne druhy odpadu, dokonce ani nepridavam zadnou zeminu (snad jen nerozlozene zbytky z predchoziho kompostu). Take je potreba listi davat rozsekane sekackou,... celý příspěvek >
Docasne zpevneni okoli domu, 26.11.2014
Dekuji za tento i nasledujici komentar, skvele. Jestli kroucena vrba ma vhodny korenovy system, tak zvolim asi ji v kombinaci se zelenym hnojenim, pripadne nejaky skalnik. Na jare zasadim rizky. Martin
Docasne zpevneni okoli domu, 24.11.2014
Uff. Ja nechapu, proc resite pravni stranku veci na foru o zahrade? Kdybych mel do prispevku doplnit jeste jake jsou vztahy, jaka smlouva kdy/jak bude platna/ucinna a tim vysvetlit svoji patalii, tak uplne zanikne puvodni dotaz. Z dosavadniho... celý příspěvek >
Docasne zpevneni okoli domu, 24.11.2014
K vysazeni v bezprostrednim okoli na pozemku si predpokladam sjednam souhlas (budu jej stejne kupovat a navic bych rekl, ze mi patri i nejaky pruh okolo domu - je potreba provest zamereni). Ad doba - rekl bych, ze treba takovy topol bez problemu... celý příspěvek >
Docasne zpevneni okoli domu, 24.11.2014
Spatne jsem to popsal. Pristup zatim nemam, ale mit budu. Jakmile bude a dovoli to pocasi, vyresim strechu a budou se provadet staticka mereni. Nicmene rad bych rozjel boj i na druhe fronte, a to je sesuv pudy, ktera je promacena (okapy neplni... celý příspěvek >
Uskladnění rostlin na zimu, 24.11.2014
Zrovna tech rozmarynu mam nekolik, abych vyzkousel ruzne postupy (udelal jsem v lete rizky, ktere maji krasny korenovy system). Mame listopad a uz to vidim se vsemi beznadejne. Zvlastni je, ze minuly rok jsem pokusne zasadil v zime hromadu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika