Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyber stromkov, 30.9.2014
Podnože M9 a M26 bych nevolila, protože rostou opravdu slabě, koření mělce, stromky potřebují udržovat kolem zem bez porostu. Volila bych spíš M106 a M7, na kterých lze pěstovat zákrsky a čtvrtkmeny také a lépe koření. Ale uvidíte, co poradí... celý příspěvek >
Stará švestka - jaká je to odrůda?, 30.9.2014 Obsahuje fotku
Přečtěte si tady o Hanitě, ta mi chutná moc, má aroma...          Lída
Gladioly, 30.9.2014
Stando, že jste to nenapsal dřív! Tahala jsem je asi před třemi dny  :-(((! K té mrazuvzdornosti - divila jsem se, že tam, kde jsem měla asi před třemi lety gladioly a opadal mi tam nějaký brut, rostou malé... Tak už se tedy nedivím, asi jich... celý příspěvek >
Rajka nebo Florina, 30.9.2014
Florinu neznám, Rajka je vynikající.           Lída
Kdy a jak rozsadit levanduli?, 29.9.2014
Chce to polodřevité řízky (ne jen zelenou část, ale i kousek pod ní), po výsadbě zem přimáčknout a zalít.           Lída
Rododendron žloutne, 29.9.2014
Spodní listy normálně žloutnou a opadávají, větvičky bývají odspodu holé.   Lída
Maliny nasadily plody, 29.9.2014
Asi to nemáte jednou plodící, ale remontantní odrůdu. Ty plodí na jednoletých výhonech od září do zámrazu a pokud pak ustřihnete odplozené konce, plodí na těchto výhonech na postranních větvičkách znovu příští rok v červenci. Pak výhony zachnou,... celý příspěvek >
Popel z uhlí do zahrádky, 28.9.2014
Z uhlí do zahrady NE! Jen ze dřeva.           Lída
Obnovit zasypanou studnu?, 27.9.2014
No asi bych raději byla barbar, než být zasypaná ve studni... Je to moc velké riziko, když se ani studnaři do toho nechtěli pustit.         Lída
Obnovit zasypanou studnu?, 27.9.2014
Však já to tak také myslela - dozasypat do přijatelné hloubky a jako jezírko používat vršek - mohl by to být i docela zajímavý prvek...        Lída
Co chybí mé andulce?, 27.9.2014
To máte kluka  ;-)) Měla jsem také takového Pepíka, ale holku k sobě nechtěl, byl by ji zabil,  nepomohlo ani dát ji na čas do vedlejší klece.           Lída
Ostružiny, 27.9.2014
Řekněte kamarádce, ať špičku (neustřiženého) nového výhonu přichytí nějakým háčkem k zemi, do příštího podzimu zakoření a vyžene prut, pak vám ji může odkopnout. Je to nejjednodušší. Množila jsem tak sobě i kamarádkám.        ... celý příspěvek >
Obnovit zasypanou studnu?, 27.9.2014
Měla bych obavy, aby to někoho nezasypalo... Udělejte si z toho kruhovou nádrž jako mini jezírko, pohled na vodní hladinu by byl obnovený a bylo by to bez rizika...        Lída
Jaké internetové školky?, 26.9.2014
Doporučuji Strážnici, kvalitní a dobře zabalené silné stromky. Spokojená jsem byla i se stromky ze školky p.Šťastného. Uváděný "prodej stromků" jsem ještě nevyzkoušela, neměli požadované na středně vzrůstné podnoži.    Lída
Určení neznámých rostlin?, 26.9.2014
1,2 třešeň, 3 hloh, 4 rododendron - asi nějaký menší botanický druh, 5 rododendron - asi velkokvětý, 6 mahonie - potud souhlasím, 7 mi ale na svídu nepřipadá, připomíná mi to spíš... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika