Příspěvky uživatele - 208.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 8.8.2014
Pokud jich moc není, tak to pomáhá, ale letos po těch lijácích bylo jich tolik, že jsem použila SLIMAX, je to obohacené o hořké látky a o repelent, který odpuzuje psy... Naše fena se mu opravdu vyhýbala, funguje to stejně jako Vanish.. Až budu v... celý příspěvek >
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 8.8.2014 Obsahuje fotku
Dále mě napadá Stanwel Perpetual, opakuje, krásně voní... je to opět stará růže a může odnožovat.
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 8.8.2014 Obsahuje fotku
Možná by šla použít k oblouku i stará růže Marie Dermar, jen nemá ráda přílišný střih..voní nádherně
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 8.8.2014 Obsahuje fotku
Laguna voní, ale není to výrazná vůně starých růží, jako třeba u Louise Odier... A taky není úplně mrazuodolná jako jednokvetoucí růže...
Idenfitikace pnoucí či sadové růže, 27.6.2014 Obsahuje fotku
Sympathie.
Idenfitikace pnoucí či sadové růže, 27.6.2014 Obsahuje fotku
Mám růži Sympathii, jestli barva podpovídá nevím, musíte se podívat, červená se totiž blbě fotí. Je hodně vzrůstná a voní...
Co s Paul´s Scarlet z obrázku? Nekvete, 27.6.2014 Obsahuje fotku
Podnožový šípek může být i růže laxa, je celkově světlá, květy má bílé. Výhony velmi světle zelené a listy má drobné. Nezdá se mi, že vaše růže zplaněla, dá se přinutit ke kvetení vyvázáním výhonů do stran. Podnožový šípek kvete na loňském dřevě,... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 9.6.2014 Obsahuje fotku
Mám plnou zahradu květin a na nich plno včel a přesto, žádné včely nikoho neotravují!!! Lidi pochopte, že nejste sami na těch zahradách. Soused chovající včely má malé dítko a věřte mi, že když hned po narození skončilo v nemocnici na přístrojích... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 9.6.2014
Spíše přestaňte používat nějaké voňavky či deodoranty, včely mohou být agresivní i díky různým vůním... Soused má několik včelstev přes silnici, je to pár metrů a přesto, že máme spoustu kvetoucích rostlin, žádné žihadla jsme nedostali už několik... celý příspěvek >
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 23.5.2014 Obsahuje fotku
Tohle měli na střeše vedle budhistického chrámu
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 23.5.2014 Obsahuje fotku
Takovou zahrádku uprostřed Soulu měli mniši
Může blojler snášet?, 21.5.2014
Snášet budou, slepice se množí vejci jako všichni ptáci..Ale budou snášet málo v porovnání s nosnými plemeny. Zabít je taky můžete, rozhodně bych nečekala a pokud budou mít dostatečnou váhu, tak porazit. Kuřecí maso je jen po určitou dobu, jak slépka... celý příspěvek >
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Laguna kvete celkem bohatě plnými mírně vonícími květy a letos přezimovaly všechny výhony.
Plzáci, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Vysypala jsem půl kg Ferramolu a po sypnutí Vanishe jsem našla chcíplé slimáky! Prostě Ferramol moc neučinkuje, naštěstí zatím nemáme malé děti...
Trkající beran, 10.5.2014
Tyhle zvířata, která jsou rozmazlená a tím v mládí roztomilá, se právě v dospělosti mění na tyhle tyrany... Ony vás považují za členy svého stáda a pokud nemají před vámi respekt, chtějí mít na vrh a ten si vynucují trkáním... Proto si samce... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika