Příspěvky uživatele - 33.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kyselé odrůdy na štrůdl, 9.10.2015
Říká se, že neexistuje hloupá otázka, ale existuje hloupá odpověď.... Jasně, že se štrůdl dělá povětšinou z toho, co právě padá. A řešit jestli to má pektiny nebo nemá je věda, u nás taky jak začnou průsvitňáky, tak jsou to průsvitňáky, co jdou na... celý příspěvek >
Aku nuzky na travu, 27.3.2014
Dobry den zahradnici. Resim.jak kolem rabatu a volne zasazenych choulostivejsich rostlin posekat travu. Strunovka by napachala vice skody jak uzitku proto zvazuji koupi aku nuzek. Otazka zni. Jsou na tento ucel pouzitelne.nebo to bude jen dalsi... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 25.3.2014
Dovolím si doplněk k množství filtračního materiálu. Právě jsem dokončil přídavný jednokomorový filtr 300 l. K jeho naplnění stačilo cca 140 litrů kostek filtrační pěny. Pro začátek jsem použil pytlíky a uvidím co dál.
Kdy a jak stříhat trubač?, 25.3.2014
Doporučuje se každé jaro po mrazech zakrátit loňské výhony (já je zkracuji na některých rostlinách skoro celé). Mám zatím jen čtyři rotliny a i tak je toho hromada. Není dobré stříhat do staršího dřeva, takže je třeba rozmyslet, kam až ho pustíte.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika