Příspěvky uživatele - 125.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toptaste, 14.9.2015
Tak prvních 100 l kvasu z toptastů je nasbíraný. Ještě to vypadá tak na padesátku. První zralé plody měly 23 - 24 % cukru dnes jsem naměřil 25 - 26% Brixe, stále drží na stromech a přes dnešní silný vítr moc nepadají. Na konci týdne je ale otřepu... celý příspěvek >
Toptaste, 3.9.2015
Včera jsem založil kvas z Toptastů, letos to vypadá tak na 100 l kvasu. Jsem zvědavý na slivovici jen z této odrůdy.
Malvazinka, 25.8.2015
Moje Malvazinka je zralá teprve nyní, 450 m n.m.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 22.8.2015
Na Hanitu si ještě musím tak týden počkat. Valašsko 450 m n.m.
Toptaste, 18.8.2015
Toptasty rostou i na Valašsku a velice dobře. Pravidelně a hojně plodí, nehnijí, jsou odlučitelné od pecky a chuť velice dobrá. Podnož St. Julien, jílovitá půda.  
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 13.8.2015
Špendlíky jsem zasadil, teď čekám až začnou plodit. Možná, že zbyde i na pálenku.
Muškatelka a krvavka, 12.8.2015
Čekám až začne plodit Muškatelka šedá, zatím je 3. rok po výsadbě.
Odolná švestka Chrudimská - bývalá Vaňkova, 12.8.2015
Ještě nejsou zralé, musím ještě tak týden počkat.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 9.8.2015
Dobrý den pane Petře, Vy už máte Hanity zralé? Já je mám stále jako brčál, myslím, že si ještě tak 14 dnů počkám. PaR
Semenáček meruňky, 8.8.2015
Dobrý den, máte někdo zde na fóru zkušenosti s meruňkou Kompakta? Zda je samosprašná, jak je odolná proti monilioze, jak jsou květy odolné proti jarním mrazikům.
Mladá Valjevka - neplodí, 1.8.2015
K podzimu přidejte superfosfát a pokud má přírůstky více jak 1 m, stříhejte příští rok až v červnu. PaR
Mladá hrušeň napadená škůdcem či chorobou...?, 27.5.2015
Přesně to se mně objevilo na Erice ale vedlejší hrušky jsou zdravé. Také by mně zajímalo co to je.
Co je těm švestkám?, 26.5.2015
Možná i hryzec ale že by tak rychle?
NPK pod stromy, 2.5.2015
Jak hluboké díry pro NPK vyhloubit,10-20 cm?
Bluma - jaká odrůda?, 1.5.2015
Dobporučil bych i pološvestku Toptaste. Je velká, sladká, pravidelná plodnost a téměř samosprašná. Zraje ke konci srpna až začátkem záři, vhodná do všech poloh. A ještě jedna dobrá vlastnost, plody i v mokrém létě netrpí monilii.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika