Příspěvky uživatele - 195.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Merunka Goldstrike, Robada, nebo Farbaly, 8.9.2015
Mně uzrál kontejnerovaný Farhial. Chuť výborná, asi jako meruňková marmeláda. Marek
Daple dandy pěstování, 23.8.2015
Zdravím. Jak jsem se letos mohl přesvědčit, tak ani Dapple ze zahradnictví JUKKA není pravý... jen aby někdo další neskončil s japonskou slívou nevalné chuti.. M. C.
Vinná réva co stím?, 9.8.2015
Výhledově včas ošetřovat vhodným postřikem. V podstatě by ale nebylo od věci postříkat keř i v této fázi - očividně máte padlí i na letorostech, které by mohlo při dalším šíření výrazně oslabovat, posléze by v kombinaci se zničenou listovou plochou... celý příspěvek >
Harbinger, 19.7.2015
Zdravím. Stejně taky i u nás v 450 m n.m. dozrál Harbinger před Redwinem. Nicméně chuťově se mi zdají první plody Redwinu lepší. Na Habingeru je vyjímka najít plod s nepuknutou peckou, což bohužel vede k invazi škvorů dovnitř a s nimi i napadení... celý příspěvek >
Réva ze semínka - pecičky, 10.7.2015
Velká škoda se zbavovat 6 let budovaného kořenového systému. Chtělo to přeroubovat, značně byste urychlila nástup do plné plodnosti. M.C.
Žluté larvy - housenky na listech a plodech, 14.6.2015
Dobrý den.Zkroucené listy máte od mšic, zkuste ten list rozbalit a jistě je naleznete. Ty oranžové kukly jsou od slunéček ("berušek") které se mšicemi velmi efektivně živí. Pravděpodobně na stromku najdete i larvy, které bývají černooranžové. Jestli... celý příspěvek >
Nejlepší postřik proti kadeřavosti?, 9.6.2015
 No teda nestačím zírat, co všechno lidi napadne stříkat na ty nebohé stromky. Bál bych se použít i 2% roztok, natož něco silnějšího...
Siamská dvojčata švestek, 30.5.2015
Dobrý den. Četl jsem, že je to způsobeno nízkými teplotami, případně velkou fluktuací teplot během kvetení. Sám mám spoustu takovýchto "dvojplodů" na broskvoni. M.
Cosi na clematisu, 21.5.2015
Dobrý den. Jedná se o nějáký druh rzi z rodu Puccinia. Ošetření je možné přípravky Baycor, Discus či Dithane, podobně jako na rez hrušní. Nicméně asi bych zvážil rozsah napadení a jestli není příliš masivní, tak bych za každou cenu nestříkal. M.
Zásah proti mrazu či monilioze, 28.4.2015
Kdybych nešel další den na ranní, tak bych byl ochoten zkombinovat ledasco. Tipuji ale, že u nás to bude mráz někdy mezi 4 - 6 hodinou a to už doma nebudu. Champion už asi nemá smysl stříkat, nebo se mýlím?
Zásah proti mrazu či monilioze, 28.4.2015
Tak to vypadá, že u nás více na západě odkvétající meruňky odstřelí zítřejší ráno.  Zmar...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2015
Já rozhodně nejsem zastáncem postřiků čehokoliv. I těch přiotrávených včel by mi bylo líto, ne že nebylo. Na druhou stranu, rád bych zase po 3-4 letech měl alespoň nějákou úrodu. Je to dilema. Kdybych nemusel do práce, klidně bych pod stromkem... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2015
*postříkat Championem
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2015
Zdravím. Taky váhám, jestli mám Velkopavlovickou postříkat do plného květu, aby to nebylo spíše kontraproduktivní... Každopádně jestli se vyplní to, co předpovědi hlásí, tak asi můžu dát nějáké větší úrodě sbohem.
Plango, 14.4.2015
14 dní zpoždění? :-D
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika