Příspěvky uživatele - 60.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toro - klíčivost, 26.3.2014
Já jsem letos našla staré zbytky semínek rajčat (Orfea, Toro, Start, Idyll - rybízové a Tornádo), nejstarší z roku 2007, které byly v kůlně a několikrát přemrzly. Tak jsem všechno vysela s tím, že uvidím. Tak teď vidím - sice jim to trvalo déle, ale... celý příspěvek >
Paradajky 2014 - pestovanie vo vedrách, 3.1.2014
Díky, dobrý tip .
Paradajky 2014 - pestovanie vo vedrách, 30.12.2013
Z čeho je to mezidno? Nemůžu na to přijít. Děkuji.
Startování H55, 26.12.2013
Moje Husqvarna 55 jde od začátku dost ztuha startovat. Mám jí asi 6 let a nevěnoval jsem tomu pozornost. Nyní jsem měl v ruce ka marádovo Stihl MS260 a rozdíl je neporovnatelný. Myslím, že ta Stihlka má naběháno méně. Moje H55 nemá dekompresní ventil... celý příspěvek >
Solo 651, 27.11.2013
Ví někdo od kterého roku se vyráběl typ Solo 651 (bez katalizátoru)?. Díky. Milan.
Pepíno gold melounek, 22.10.2013
Zdravím, vloni jsem měla první rok pepína a také mi květy pořád padaly. To jsem je měla venku. Dala jsem je do skleníku a dozrálo pár plodů. Letos se mi nepodařilo rozmnožit řízky. Přezimovaná rostlina vypadala, že vůbec neobrazí a nové... celý příspěvek >
Pepíno gold melounek, 22.10.2013
Zdravím, navazuji na naši debatu, jak se vám podařilo pepina vypěstovat? Mě všechny pokusy o řízkování selhaly.
Výška lišty, 29.9.2013
Jaký má význam, výhody a nevýhody výška lišty? Někteří výrobci (například Solo) osazují pily středního výkonu vyššími lištami než jiní (např. Husqvarna). Díky za reakce. MK.
Solo 651 - 3 varianty, 25.9.2013
Napadlo mě - kdyby se vyndal katalizátor, zvednul by se výkon na původních 2,9 kW?. Díky. MK.
Solo 651 - 3 varianty, 23.9.2013
Jaký je rozdíl mezi Solo 651, 651S, 651SP. V Mountfieldu mají v akci 951S za 9990Kč, ale udávají výkon 2,6kW.
Mičurinův Granátový, 7.9.2013
Mičurinův Granátový, jak jej presentují ruské šlechtitelské stanice je kříženec jeřabiny a hlohu, vzrůst je menší, plody jsou velikostí višně, vínově červené, poněkud zhranatělé, sladkokyselé, bez hořkosti, vhodné pro stolní úpravy. Kromě toho je... celý příspěvek >
Určení druhu rostliny, 21.6.2013
Ano, to je ono.Děkuju moc.Hana
Určení druhu rostliny, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den.Nevíte někdo, prosím,co je to za pokojovku?Dostala jsem jí darem a nikde na netu ji nemohu najít.Hana
Cibule ze semínka, 27.5.2013
Proti květilce je nejlepší pěstovat společně cibuli (i šalotku) s mrkví  ve smíšené výsadbě - v jedné řádce. Vhodné aby výsevná rýha měla pevné dno. Cibule narostou nejméně o 70% větší., mrkev má kvalitnější kořen Je to starý slovanký trik. Krom... celý příspěvek >
Nákup okrasných trav, 13.5.2013
Zdravím, mám dotaz. Nevíte, kde koupit tyto okrasné trávy: Proso Panicum virgatum Rostrahlbusch, Molinia arundinacea Transparent, Stipa capillota, Stipa gigantea a Stipa pulcherrima. Díky.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika