Příspěvky uživatele - 60.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pepíno gold melounek, 6.4.2013
Jak se daří vašim melounkům ze semen? Mě se je rozmnožit řízkováním nezadařilo, kořeny měly všechny řízky dostatečné, ale po zasazení do země jakoby uschly. Měla jsem je pod igelitem, pod sklem, ale nic nepomohlo. Zkouším to ještě s dalšími řízky z... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 1.3.2013
Pěkná práce. Letos se ji chystám také pěstovat, tak si připravím dost místa. Ta vaše rostlina se přibližuje tomuto.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 1.3.2013
Také jsem si objednala 12.2.2013 semínka z tohoto obchodu a odpověď, že jsou semínka připravena a že má provést platbu, přišla až 22.2.2013. Zaplatila jsem přes PAYPAL a 27.2.2013 jsem měla semínka doma. Mail s oznámením skončil ve spamech,... celý příspěvek >
Pepíno gold melounek, 28.2.2013
To by měl být ten visící rampouch, ten je moc zajímavý. Ale nikde jsem zdroj na tuto odrůdu nenašla.
Pepíno gold melounek, 27.2.2013
Tak to gratuluju. V létě dejte vědět, jak roste a plodí.
Pepíno gold melounek, 27.2.2013
Ano, rostliny přezimovaly jako muškáty. Na chladné chodbě, přiměřeně zalévat a nevyděsit se, že téměř shodí listy. Poštovné a balné bylo sice vyšší, ale já si k tomu objednávala ještě další rostliny, celkem jich bylo 6 a pokud se mi pepína podaří... celý příspěvek >
Pepíno gold melounek, 25.2.2013
Já jsem si vloni objednala u firmy Lumír Maršálek, cena 25Kč á kus, došli poštou v pořádku a v termínu a rostliny dobře kvetly a plodily. Jen přes zimu mi jedna uschla, tak množím.
Pepíno gold melounek, 23.2.2013
Na webu Pepino gold se píše, že pro zachování vlastností je vhodné množit pouze vegetativně, ze semen mají rostliny odlišné vlastnosti, nemusí ani kvést a plodit. Ale vegetativně se opravdu množí velmi dobře, minulý týden přezimující rostlina... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 5.2.2013
Vážení pánové, narazila jsem náhodou na vaši diskuzi o hydroponii/aeroponii a neodolám, abych vám sem nedala odkaz na video, které jsem nedávno našla. Je možné, že to znáte. Hodně úspěchů přeji.
Magi bylinka, 23.8.2012
Já teda nevím ale koupila jsem si Smil, který má žluté kvítky, vůně kari.Libeček je magi vyšší keřík mám těžkou půdu, tam se mu daří až moc, že každou chvilku rozdávávám.Ale letos prvně jsem si koupila MAGI, podobné lísky jako Smil, jen vůně je... celý příspěvek >
Jak správně obrátit sekačku?, 9.6.2012
Jak se má správně obrátit motorová sekačka při čištění a výměně nože? Zdarví Milan.
Zvýšení dvorku - nová zídka, dlažba, 27.5.2012
Nevidím rozdíl v nasáknutí vodou rozdrobenou maltou nebo cihlou. Já osobně bych si pod dlažbu nikdy tenhle násyp nedala, neboť se velice těžko zhutňuje a časem může dojít k jeho postupnému sedání a tím se vám dokonale rozhází dlažba. Materiál se bude... celý příspěvek >
Odvodnění terasy ohraničené opěrnými zdmi, 27.5.2012
Pokud je prostor terasy "vana", tak i když ji zasypu kamenivem ale neodvedu vodu, tak se při deštích může naplnit a pak co? Co na to dům? Prostor musí být v každém případě odvodněný a je jedno, jestli to bude betonová deska nebo kamenivo. Pod... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 28.9.2009
Ahoj, doporučuji se podívat na společnost Fatra Napajedla mají folii 1mm za 150kč - když ji dodají svařenou tak 175Kč.
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 3.5.2009
Sakra, s těmi plagiáty jste mě znervozněl... :-(To už se dělají i plagiáty sekaček? Zatím jsem slyšel jen o motorových pilách. Na druhou strnu je asi pravda, že u takové investice je lepší přihodit 1000 Kč a koupit to v kamenném obchodě se servisem a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika