Příspěvky uživatele - 248.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříbrné listy na švestkách, 30.9.2013
Stříbřitost listů způsobuje houba Kožnatec nachový. Lída
Češete nebo ještě čekáte, 30.9.2013
Mrazík nevadí, plody se lépe vybarví, ale u mne už šlo všechno lehce dolů, tak mám sklizeno.    Lída (HK)
Sloupovité jabloně, 30.9.2013
To snad ale nemáte sloupovitou jabloň? Jaká to je odrůda?  Lída
Jak zazimovat venkovní květináč, 30.9.2013
Obložením polystyrénem jim rozhodně neublížíte, také se obkládají slámou (přes ni doporučují bublinkovou fólii), nebo kolem květináče zapíchnout kolíky a prostor vysypat opadaným listím, nebo obalit jutou a tak všelijak. Pokud je necháte normálně pod... celý příspěvek >
Sušení oregana, 29.9.2013
omluva - asi pro změnu začíná blbnout klávesnice...  L.
Sušení oregana, 29.9.2013
jká normálně těsně před květem ostříhám, otrhám lístečky a na lísce ve stínu usuším - jako majoránku. Stejně to dělám i s tymiánem, ale to suším celé větvičky a lístečky odrbu až ze suchého.  Lída
Určení jalovce, 29.9.2013
Skyrocket ale nepíchá!! Souhlasím s Josefem.   Lída
Češete nebo ještě čekáte, 29.9.2013
Ještě mi zbývá obrat Goldstar, včera šel už lehce. Ostatní jabloně mám očesané. Lída
Armida, 28.9.2013
Ona by letos byla měla plody, udělaly se, jenže je napadla ta rez a opadaly ještě malé  :-(((    Lída
Jak zúžitovat králičí maso, 26.9.2013
Stehna řízky, hřbet pečení, předek + srdce, ledvinky guláš, játra na cibulce, odřezky a hlava polévka. Dá se dělat čína, na smetaně, na divoko, po indicku se šťávou i omáčkou, při pečení i smažení se dá různě ochutit. bylinkami a kořením. Vynikající... celý příspěvek >
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 26.9.2013
U mne na zahradě kočky jsou, a přesto mi nějaké potvory sežraly čtvrtinu ruských gladiolů a tři čtvrtiny frézií, taky ohryzali pár brambor. Chodbičky jako u tulipánka, tipuji to spíš na hryzce, ti tu poslední dobou začínají řádit.  Lída
Armida, 26.9.2013
Zatím jsem plody neměla, byly by byly nějaké letos, kdyby nechytla tak moc tu rez. Mám ji třetí rok. Z obrazového atlasu odrůd (Sus): Měla by být ke sklizni v polovině září, konzum asi za 14dnů a dál. Chtěla jsem, aby byla před Pařížankou, kterou... celý příspěvek >
Jaká odrůda jabloně je rezistentní a zároveň chuťově výborná?, 21.9.2013
Matčino je vynikající, má specifickou nezaměnitelnou chuť, ale většinou brzy moučnatí a hlavně chce spíš vyšší tvar. Minimálně čtvrtkmen, na zákrsek se nehodí.   Lída
Jaká odrůda jabloně je rezistentní a zároveň chuťově výborná?, 21.9.2013
Za sebe mohu doporučit jabloně Dima (Discolor x Mantet), Jonalord (Jonathan x Lord Lambourne), Rajku a Goldstar. Ještě je chuťově dobrá Rubinola, Topas nám moc nechutnal. Záleží také, jestli máte raději jablka sladší nebo kyselejší.... celý příspěvek >
Soused likviduje zahradu, 20.9.2013
Jestli myslíte tu náhradní výsadbu, bylo mi to řečeno (a nejenom mně) u nás (HK) na odboru živ.prostředí, dokonce je to takto i formulováno přímo na formuláři "žádost" pro povolení kácení. Budu totiž nucena v dohledné době skácet břízu (bohužel... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika