Příspěvky uživatele - 227.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popel z uhlí do zahrádky, 3.10.2014
Mozme tu filozofovat do rana... ale najlepsie je to vyskusat. Lopatku vasej zeminy, pridat piesok zamiesat a mozete porovnat, ci to nieco zmenilo, ci to pomohlo. Davat do zahrady 4-8 je asi blbost, a nikto to ani katrovanim uz odtial nedostane.... celý příspěvek >
Popel z uhlí do zahrádky, 2.10.2014
Kludne mozete kupit tzv. ostry piesok najlepsie 0-2 a ten je samy prach. Zahradnicit treba s laskou a nezaoberat sa nejakymi stavebnymi normami. Co sa tyka piesku, ten dokaze urobit zazraky so strukturou pody. Staci maly pokus a namiesat si nejaku... celý příspěvek >
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014 Obsahuje fotku
a co takto pouzit ocelovy rost. Polozit nan jablka a poskakat cizmami, kusky jablk poslat dole pod rost do vanicky. Takyto rost sa pouziva na konstrukcie stropov schodisk a podobne.
Vymena spojkovych lamiel na Agzate, 14.9.2014
Neviem, ale na dvojtakte to takto vymeníte asi ťažko.
Topfive, 17.8.2014
Ďakujem pán Vysloužil za odpoveď, takže Toptaste má riedku dužinu? Čítal som napr. o Hanite že je úplne nevhodná na spracovanie - kompóty a lekvár. 
Náhrada za Oleokol, 17.4.2014
No, vzhľadom na to, že organofosfáty zo zásady nedávam svojim deťom a vnúčatám, nelejem ich do svojej záhrady a teda skusenosti nemám.
Broskyno Marhula, 22.3.2014
Tak ja som sa chytila na Percocu.Priebežne budem podávať hlásenie.
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 15.12.2013
Není to způsobeno šárkou, ale "nespokojeností odrůdy" s vývojem počasí. To je zaujímavý poznatok pán Petr.Máte pravdu pán Petr že Stanley preferuje v oddobí dozrievania slnečno a teplo, keď v období dozrievania prší tak mnoho plodov napadne monilióza... celý příspěvek >
Pivoňka, 18.11.2013
No už som nezsadila.zahrnula som a dala pod strechu, pojdu do tmavej vínnej pivnice do jara.Dúfam že to zvládnu.Dakujem všetkým.N.K.
Fotky jezírek a filtrací, 10.10.2013 Obsahuje fotku
Zdravim vsetkych priaznivcov rybnikov a chovu pstruhov.Ja som som sa pustil do vystavby jazierka zaciatkom roka a na jar by som chcel rybnik napustit a nasadit tak 150 pstruhov duhovych dufam ze sa mi to vyjde nemam nejake velke skusenosti s chovom... celý příspěvek >
Orangered, 31.8.2013
Paľo ja každý rok na jar striekam proti monilóze preventívne pred kvetom Baycorom a po odvitnutí Horizonom, takže nemám s moniliózou problém u Bergeronu, jediný problém bol v roku 2010 keď bola extrémne daždivá a studená jar vtedy určité... celý příspěvek >
Série Top, 31.8.2013
Dobrý večer pán Libor, je Hanita vhodná aj na spracovanie(kompót, lekvár) alebo je vhodná len na jedenie? Čítal som o nej že má dosť riedku dužinu. Jano
Orangered, 31.8.2013
Zdravím Vás pán Paľo, ja som na jeseň v roku 2002 po vykopaní Velkopavlovickej ktorá odišla na apoplexiu (dala mi jednu úrodu asi desiatich veľmi chutných marhúľ) zasadil Bergeron a viem že som urobil dobre, je to... celý příspěvek >
Kuresia, 27.7.2013
Má niekto túto odrodu? Mala by dozrievať práve teraz a údajne je rezistentná na šárku.
Oleomac 947 alebo dolmar 420 SC, 24.3.2013
Chcem sa spýtať na Váš názor na tieto 2 píly. Ktorúby ste mi odporúčali. Čo som pozeral tak ten oleomac je teraz v akcii 285 eur a aj výkonnejší tak neviem,
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika