Příspěvky uživatele - 20.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy na slabě rostoucích podnožích, 15.8.2013
Zdravím V prvé řadě je to komerční pomluva z důvodů, aby se zajemci o starou odrůdu zastrašily, že jsou to pouze veliké stromy s nechutným ovocem. Také jsem se pídil po této iluzi a zjistil jsem ze zdroje viz Říhova pomologie, že to platí pouze... celý příspěvek >
Kdo mi užral pupeny?, 15.8.2013
Zdravim Váš problém dělají ptáci. A to hlavně špačci. Kolikrát si takle vybíjí svoje emoce a temperament. Já jsem letos viděl podobné chování u vrabců na moji třešni kde doslova rvali listy a malé zelené plody po celou dobu až do zoufalé sklizně.... celý příspěvek >
Jonagold - nulová úroda, 15.8.2013
Zdravím Odruda Jonagold a jeho barevné mutace jsou bohatě kvetoucí odrudy, pokud nealternují. Vaše příznaky nasvědčují tomu, že ho máte na bujné podnoži a nebo jste ho utopily a k tomu ho ještě hodně zakracujete. Já si myslím, že tu bude blbost... celý příspěvek >
Příliš dlouhé přírůstky roubů, 14.8.2013
Zdravím Vaše obavy jsou na místě. Přírustky roubu nezakracujte. Je fakt, že krásně ujmuté rouby se líbí i ptákům a to hlavně jak na potvoru kosum a jim velikostně podobným ptákúm. Oni roubu defakto neudělají nic vědomně, ale vylomí roub pri... celý příspěvek >
Mantet, 14.8.2013
Zdravím Musím Vás pochválit za pěkné fotky. Je vidět, že strupovitost Vám neříká pane. To jsou ukázkové plody. Mantet je nejlepší perla z letních odrud a žádný rezistent se mu ani nepřiblížil na kilometry daleko. Je to dokonalý letní Mac... celý příspěvek >
Resista nebo Rosela, 14.8.2013
Zdravím Děkuji za odpověď. Chyby v textu jsou jenom mouchy, ale dúležitý je obsah a co vlastně člověk chtěl říct. sadař vlada
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika