Resista nebo Rosela



sadař vlada z opavy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (373) - 20.150 (?)
14.8.2013 22:53
Zdravím Děkuji za odpověď. Chyby v textu jsou jenom mouchy, ale dúležitý je obsah a co vlastně člověk chtěl říct. sadař vlada
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 148.2 (?), 10.8.2013 23:45

Letos jsem zasadil novou odrůdu FANY. Mělo by to být něco jako Florina. Má někdo bližší info? Podnož: M26.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 11.8.2013 7:41

První úrodu (tak 2 kg) bude mít Fany letos. Úajně to není rezistent, ale strupovitost letos i bez chemické ochrany na plodech není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
sadař vlada - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (152) - 20.82 (?), 13.8.2013 13:35

Zdravím Vás p. Vysloužile

Váš článek v Zahradkáři č. 8 mě velice potěšil a plně s vámi souhlasím. Trefil jste se na moje myšlenky a jsem rád, že Vam dali dvojstranu z časopisu. Mohl by jste mi prosím sdělit jak se tvářili na to Vaše téma? Chtěl jsem se zeptat jen ze zvědavosti jestli jste i včelař a nebo jestli jste zkoušel postavit čmeláčcí úlky či je chovat? 

Děkuji

       sadař vlada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 102.201 (?), 13.8.2013 14:47

Děkuji za uznání a pochvalu. Od takového odborníka s velmi vyhraněnými názory si jí cením o to více.Téma není moje, byl to již 3. díl o chuti jablek. Texty pod obrázky psali redaktoři, stejně tak (což jsem si při korektuře nevšiml) změnili Grávštýnské na Gráfštýnské. JInak s textem problém nebyl.
   Včely jsem choval, dokud jsem je nemusel spálit kvůli moru včelího plodu.. Chov čmeláků jsem nezkoušel. Když vidím míru opylení a obrovskou násadu při absenci chovaných včel v okolí, ani se k tomu nechystám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
sadař vlada z opavy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (373) - 20.150 (?), 14.8.2013 22:53
Zdravím Děkuji za odpověď. Chyby v textu jsou jenom mouchy, ale dúležitý je obsah a co vlastně člověk chtěl říct. sadař vlada
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika