Příspěvky uživatele - 54.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyrobit kvas na vodku?, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Vodku si vyrobíte celkem snadno z cukru, pokud použijete správné kvasinky. Každý výrobce má samozřejmě svoje výrobní tajemství. Pokud seženete ty, co jsou na fotce, není problém pomocí nich vyrobit 50 l vynikající vodky. Výběr správné palírny je... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 8.8.2013
Moc všem odborníků díky!
Letní jablka dozrávají, 6.8.2013 Obsahuje fotku
Druhá fotka
Letní jablka dozrávají, 6.8.2013 Obsahuje fotku
Páni odborníci. Co je to za odrůdu? Na prvním obrázku je fotka z 21. července a ta druhá 30. července, to už jsou jablka přezrálé. Po přezráti jsou trochu moučné, ale šťavnaté a sladkokyselé. V době sucha a horka praskají. Nejvíc je ničí monilióza.... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 6.8.2013
Honzo, dýně nech až do podzimu, navíc Lungy po utržení se dávají na sluníčko někde na balkón uzrát na dva až čtyři týdny. Pak jsou schopné vydržet v chladu až do jara. Máš je pěkné Pavel
Vinic do severnej oblasti, 1.7.2013
Pane Paľo, já bych s chutí šel do Pinotinu, žel s mrazem se neumím dohodnout. Zkoušel jsem to několikrát. Prostě jsem vyzkoušel asi všechny odrůdy co jsem sehnal a přirozenou selekcí z moštových, se mi osvědčila jen Marquette. Mám také Balticu, ta je... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 30.6.2013
Bydlím v horách a tak to co u Vás vyroste za jeden rok, u mě trvá tři. La Crescent a Frontenacy sice mám, ale jen po jednom keři. Myslím, že nemá cenu tyto odrůdy nějak preferovat s ohledem na vysoký obsah kyselin (u mě je podstatně míň tepla a... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 28.6.2013
Pokud hodláte vysadit révu v chladnějších oblastech, tak doporučuji na červené víno Marquette – 34 st. Jinou neshánějte, neexistuje (možná ještě Baltica). Je zcela rezistentní a mrazu odolná.  Jako stolní doporučuji Adalmiina a Jubilejnyj... celý příspěvek >
Grosdemange nebo Thirriotova, 25.5.2013
Václave, napište o této hrušní něco víc. Urodnost, odolnost. A hrušky? - chuť, konzistence. V jaké poloze roste? Díky Pavel
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 29.3.2013
Přikláním se k názoru Wendyho. Ano, více cukru, více alkoholu. Ale alkohol vyráběný z tepelně upravovaného cukru (např. řepného), je skutečně nic víc, než řepovice. Viz např. Whisky. Ta je z kukuřice, či žita, ale nic lahodného z toho neuděláte.... celý příspěvek >
´Sterkmannova´ - zimní hvězda, 29.3.2013
Osobně se přiklání k názoru pana Ing. Fidly. (Díky Pane Inženýre za odpověď.) Znám staré stromy „No name“, které plodí každým rokem, mráz ne mráz. (žel je jich čím dál tím míň). Nejsou na nich nějaké obrovité plody, ale každoročně je na nich „tuny“... celý příspěvek >
´Sterkmannova´ - zimní hvězda, 15.3.2013
Pane Ing. Fidlo, nenapsal byste o těch starých „no name“ odrůdách něco víc? Popřípadě nějaké fotky. Moc mně to zajímá. Sháním staré odrůdy kde se dá. Je mi líto, že mnohdy výborné odrůdy mizí spolu s majiteli. Díky Pavel
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 5.3.2013
Lungy jsme zpracovali na šťávy (spolu s mrkví a červenou řepou), Melonette na polévky, ale dá se jíst i na syrovo, Orange, Ibiza na kompoty, jsou výborné. A Guatemalan je taky výborná na kompot, jen slupka je tvrdá, takže je to trochu pracné. Všechny... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.3.2013 Obsahuje fotku
Kdyby měl zájem někdo o semena, není problém. Už jsem několika lidem poslal. Lepší týkev jak Lungu neznám
Podnož "Kavkazská", 28.2.2013
Podnož pro hrušně "Kavkazská" je všeobecné pojmenovaní podnoží vyšlechtěných v Polské šlechtitelské stanici ve Skierniewicích. Jsou to prakticky hrušňové semenáče, tedy silně rostoucí. Vyznačující se výbornou zdravotní kondicí a mrazuvzdornosti.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika