Příspěvky uživatele - 54.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 23.9.2012
Napište něco víc o chuti rajčat R.A.F. Jsou sladké? Jak byste je hodnotila v porovnání k, všem dobře známým, tornádám? Díky. Pavel
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 22.9.2012
Paní Rettingová, každý cukr je dietni, dokud ho nepřevaříte. Proto používán týkve (a nejen je) jen na syrovo a s nadváhou nemám problémy
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 20.9.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem to letos už s týkvemi zabalil. Teploty v noci se u nás pohybují kolem 3 st. Takže tykve už žádný zázrak neudělají. Jsem spokojený. Ty zelené jsou Lungy, šedé "Guatemalan blue banana", malé žluté "Melonette", kulaté zeleno-žluté "Olejná",... celý příspěvek >
Reliance (-30°C, žádný problém), 10.8.2012
Taky bydlím kousek od Polska a taky čile obchoduji s Polákama. Musím říct, že veškeré stromky a keře jsem koupil v Polsku. Až na jednoho prodejce, jsem byl vždy velmi spokojený. Všechno, až na tu výjimku roste nádherně. I v naších zahradnictvích se... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 10.3.2012
Jednoduchý a jistý způsob zakořeňování řízků révy. Řízky v únoru, nebo začátkem března (můžete to také udělat v prosinci) zapíchněte až pod poslední očko přímo na stanoviště a zasypejte pilinami pro případ mrazu. Koncem dubna piliny odstraňte a těšte... celý příspěvek >
Roubovací kleště, 17.2.2012
Koupil jsem kleště u nás za 800,- Jak se s němá dělá je tady. Ale pravdu říct, není nad čistý řez dobře nabroušeným nožem. Co se týče spolehlivosti přijímání roubů, tak určitě je na tom lépe nůž. Rychlejší to je zase e nůžkami. Má to hlavně cenu při... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika