Příspěvky uživatele - 100.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modry povlak na Broskvovici, 15.3.2019
Přesně tak... A právě ti "ekobio" poradci budou propagovat rytí zahrady bronzovým rýčem který je prý zdrojem úžasně zdravých (prý) měďnatých iontů. Taky ovšem budou diskutovat zda je možné použít deštovou vodu z měděných okapů k zalévání...
Plisen v postupne doplnovanem sudu, 21.9.2016
Neplašte a nic nevyhazujte. Cukru jste tam dal opravdu moc, špičková slivovice už to nebude, ale vyhazovat netřeba. Postupujte takto: 1. Změřte si obsah cukru ve šťávě 2. Pokud je vyšští než nějakých 21 - 22 brix, dolejte čistou vodu, pokud... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 25.2.2016
Ne - ani nikho neznám. Já dělám kvas téměř výhradně z Katinky. Protože je to letní odrůda, pálím relativně brzo - už v září.
Kvalita domacej palenky, 13.1.2016
Tak to může být (ale nemusí) být ono... mne učil dobrý teoretik a starý praktik. Říkal (a moje praxe to taky potvrzuje), že ty voňavé a chuťové látky jdou v největší míře až nakonec. Bohužel mohou jít spolu i s látkami nevoňavými a nechutnými. To je... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 12.1.2016
A vo vo vo tom to je. Věřím že klasicky naložené maso je fajn, ale protože ve sklepě mám 12 - 16 stupňů tak si to nerisknu. V ledničce jsou 4 stupně, i to je možná moc, ale na týden... OK. Ale dejte bečku (nádobu) s lákem a masem do ledničky na... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 12.1.2016
No tak: 1. Je to rychlejší. Pokud ale někdo má čas a podmínky a trpělivost to někde skladovat 3 týdny, pak se samozřejmě ztrácí. 2. Je to méně náchylné ke zkažení - bakterie ve vakuu se nemnoží. Vakuum ale není absolutní, tak i tohle určitě... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 11.1.2016
Já to taky jinak než vakuováním nedělám, je to skvělá technologie. Každý kus zvlášť na sucho nasolím a IHNED vložím do dostatečně velkého sáčku. Před kus masa do sáčku ještě vložím ubrousek nebo papírovou "utěrku" aby se do něj už vzniklá voda při... celý příspěvek >
Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek, 5.11.2015
Takže ještě jednou. Demižovy jak byly koupeny, tak byly použity pouze a jenom na skladování slivovice. V daném případě už opakovaně. Při předchozích skladovaných dávkách se slivovice nezabarvila, až v posledních čtyřech letech když kvas byl "vyroben"... celý příspěvek >
Zapomenutý název choroby švestek, 15.5.2015
Včera jsem Jojo a Stanley odstříhal všechny zaschlé letorosty až do zeleného dřeva. I zelené větve mají plno kapek kleje. Uvidíme. Loni u nás hodně přes léto pršelo a plody byly plné monilie, prakticky všecky.
Mravenci na ovocných stromech, 14.5.2015
I omezení mravenců a tím mšic je přínosem. To je jako boj s blbostí. Sice se nedá vyhrát, ale nesmí se přestat bojovat.
Zapomenutý název choroby švestek, 5.5.2015
Podle fotek, co tu dal Rony, jsem na tom s mým JOJO a Stanley úplně stejně. Stromky raší a kvetou jen v horní části koruny, dole to je s květem a lístky opožděné nebo to umírá. Na každé větvi 5-10 velkých kapek kleje. Nemám rád chemii, ale v této... celý příspěvek >
Zapomenutý název choroby švestek, 28.4.2015
Zdravím, Rony.  S divným pocitem jsem sledoval Váš boj, protože stejné příznaky se projevily taky na mých stromcích. Snad ten boj nebyl úplně marný. Jak jste dopadl s Vašimi šlechtěnými švestkami? Podařilo se něco zachránit a jak? Děkuji za... celý příspěvek >
Zásah proti mrazu či monilioze, 23.4.2015
Vodní roztok modré skalice s přidáním JARu. Mráz, monilióza. Vaše názory, pánové?
Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 20.4.2015
Používání hlavy je při řezání dřeva neobvykle namáhavé, zvláště, pokud je pila ostřejší než ta hlava...
Jakou barvu na trávu?, 1.4.2015
Zelená tráva je nuda. Doporučoval bych šedou, ta jde krásně k betonovým plochám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika