Příspěvky uživatele - 102.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na veverky?, 15.6.2014
No, nevím. Veverka může chodit krást oříšky, ale není žádným plundrovačem zahrad. A že by zahrabávala vlašáky do hlíny? Nevěřím.
Dřevokazná houba - jak ošetřit?, 15.6.2014
Myslím, že je úplně jedno, jestli plodnice hub odstraníte nebo ne. Je to stejné, jako kdybychom chtěli vymýtit podhoubí v lese tím, že budeme sbírat hřiby. Houba napadá mrtvé dřevo a výtrusy se na zdravých stromech neuchytí. Bude-li mít strom... celý příspěvek >
Padání nedozrálých třešní, 15.6.2014
Nemám to ověřené, ale zdá se mi, že hlavní roli hrají půdní poměry. Vídám na stromech třešní vysázených i poblíž sebe velké rozdíly v tom, kolik donosí plodů. Všechny hojně kvetou, konečná úroda je na některých spíš rozpačitá. Jiné mají plodů dost.... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 14.6.2014
Nějaká ploštice. Nemyslím, že by nějak významně škodila.
Nemoc třešně, 11.6.2014
Nepoužíváte na trávník pod stromkem nějaký herbicid?
Plíseň na listech, 8.6.2014
Co je kalině, nevím. Na jabloni to vypadá na strupovitost. Na postřik už je asi pozdě.
Záhoračka, 7.6.2014
Záhoračka je jedna z (mála) višní, které jsem nikdy neměl ani neochutnal. Trochu je s podivem, že třebaže je známá velmi dlouho, a v popisech bývala vždycky chválená, příliš se za tu dobu nerozšířila. Možná na Slovensku je to jinak.
Takto skončila moja Luna, 7.6.2014
Jste šťastný člověk, když Vám hryzec ožral jenom jednu jabloň. Já je počítám na desítky. Naučili se nejen na M9, ale i další podnože a loni nepohrdl ani semenáčem.
Nemocné slivoně, 7.6.2014
Problém může nastat, když opadá 90% nasazených plůdků.Může se to stát po vyčerpání stromu loňskou nadúrodou, nebo když slivoň strádá nedostatkem či nerovnováhou živin. Opad předčasně zmodralých drobných plodů může být i jeden z projevu napadení... celý příspěvek >
Žížaly hnojky, 7.6.2014
Pochybuji, že by někdo před hnojením žížaly z hnoje vybíral.  Nicméně při výsadbě čehokoli bych hnůj ke kořenům nedával. Jednak pálí kořeny, navíc časem výrazně zmenší objem a sazenice se tak "propadne"
Padli na Otavě, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Nejde o vojenský neúspěch na zlatonosné jihočeské řece, nýbrž houbové onemocnění v našem kraji donedávna nevídané. Možná důsledek globálního oteplení, kdož ví? Zajímavý je výskyt uprostřed větvičky, nikoli na konci letorostu, jak je obvyklé (2.... celý příspěvek >
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Hrušně u nás odkvetly dobře. Flíčky rzi už se ale ozývají.
Althanova se zbláznila, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Takto vypadají malé altanky v detailu. Dorostou-li do velikosti jako obvykle, bude mít strom co dělat
Nemocné slivoně, 31.5.2014
Já chápu, že hálčivec švestkám asi nepomáhá ke zdravějšímu růstu. Slivoně mají několik vážných nepřátel. PPV, úžeh, moninióza plodů. Ty mi skutečně dělají vrásky, stromy a plody jimi napadené viditelně trpí. Pilatka je snadno řešitelná, dírkovitost... celý příspěvek >
Nemocné slivoně, 30.5.2014
Možná blbý dotaz. Myslíte, že je opravdu nutné s hálčivcem za každou cenu v tuto dobu bojovat? Nota bene při ceně akaricidů, kdy malospotřebitelské balení za desítky (i stovky) Kč naplní sotva jeden postřikovač? Vždyť i stromy silně napadené... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika