Příspěvky uživatele - 229.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak loupat ořechy, 12.10.2014
ja pouzivam kniharsky lis mam do nej udelanou misku ze silneho plechu a okraje davaji vysku zmacknuti bednu orechu mam takto namackano za par minut a pak uz se daji snadno vyloupavat jadra
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 4.10.2014
my jsme pouzivali nove bavlnene prosteradlo tusim ze slovensky je to paplon a slo to snim vyborne nemusi to mit tvar pytle jen se do lisu vlozi a po naplneni drti se nahore vse vlozi dovnitr pod desky z jednoho prosteradla byly dve tyto plachetky
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
dejte si do vyhledavace rezacka na repu stojanova je urcena i pro jablka stoji neco malo pres 700 kc
Obnovit zasypanou studnu?, 27.9.2014
ano byl jsem ve studni ktera ma vi c jak 15 m ta konkretni mela 30 m a vubec jsem nemel obavy z nejakeho zasypani pokud si dobre prohlednu stav sten jejich pevnost a kvalitu vyzdivky tak nevim proc bych se mel bat zasypani vetsi riziko je ztrata... celý příspěvek >
Obnovit zasypanou studnu?, 27.9.2014
tazatel chce studnu obnovit a pta se na radu nechce ji zasypat a delat zni jezirko zasypavani studny je barbarstvi a neucta k praci k puvodniím savitelum studny ja osobne bych jui obnovil udelat si trojnozku na ni dat elektricky vratek a zacit cistit... celý příspěvek >
Obnovit zasypanou studnu?, 27.9.2014
take jsem cistil zasypanou studnu jeji hloubka je nyni 14 m a pouzivam ji na zalevani bylo docela zajimave kolik veci se tam naslo nektere by urcite ocenil i sberatel at uz se jednalo o zbrane vyznamenani nebo porcelan ale vetsina zasypu byl popel... celý příspěvek >
Sekačka Briggs & stratton 675 pracuje jen omezenou dobu, 7.9.2014
znamemu to delalo tako tak a pry prisel na to ze ventily maji jiz tak zmensenou vuli ze pri ohrati se prodlozenim jiz nedovrou tak je malinko ubrousil nekde u tech zvedatek a sekacka maka jako zamlada moje zkusenost to neni jen mam od nej tuto... celý příspěvek >
Bruska na řetězy z Lídlu, 26.8.2014
urcite se tady najde mnoho profesionalu kteri ji zavrhnou mam podobnou a jsem sni spokojeny pro me brouseni naprosto vyhovujici delam si drevo pro svoji potrebu a pilnik jiz temer nepouzivam do teto bych klidne sel
Jaký strom do ujíždějícího svahu, 18.8.2014
mozna by bylo dobre dat neco rychlerostouciho napriklad kroucenou vrbu da se i dobre udrzovat strihanim nebo habr
Jak seřídit spojku u Vari, 15.8.2014
primo v Jicine Banto Pavel Svoboda
Ryby a slimáci, 12.7.2014
co kdyby je nekdo hazel k vam na zahradu byl by jste spokojeny ten rtybnik urcite nedo obhospodaruje a tomu se to asi take nebude libit nebo uz jste dostal od nich svoleni ono zbavovat se nechteneho odpadu tim ze jako delam uzitecnou vec se nejak moc... celý příspěvek >
Daju sa este teraz sadit zemiaky?, 27.6.2014
ja jsem ted sazel 13 cervna protoze sadba kterou jsem vysadil v dubnu byla sptana vylezla jen 1/4 tak doufam ze jeste neco sklidim jen je potreba vlaha
Slepice mi skočila na záda, 25.6.2014
to slepice dělají že skáčou na jinou slepici
Hnůj a jeho umístění na pozemku, 4.6.2014
pokud jsou dobre sousedske vztahy tak se to da resit ale je take mozne ze vztahy narusi stezovatel pisu to zvastni zkusenosti jedna chatarka si neustale zkracovala cestu k chate pres me osete pole nekdy pesky jindy na kole ale take i autem a... celý příspěvek >
Jaký křovinořez do lesa, 18.5.2014
do lesa bych jednoznacne volil zadovy krovinorez treba i ten oleo-mac ale zadovy hlavne kvuli manipulaci mezi stromky cenove je na tom stejne jako klasicke krovinorezy ale prace s nim je rozhodne pohodlnejsi
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika