Příspěvky uživatele - 229.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vietnamské prase - odchov selatek, 1.4.2013
pokud budou v ohrade tak je tam riziko male ale kdyz jsou hned vedle se v kotci na malem prostoru tak se nekdy stane ze se o selata nestara nevim cim to je asi nema ten potrebny klid choval jsem vetnamce dost dlouhou dobu a nemel jsem problemy ale... celý příspěvek >
Vietnamské prase - odchov selatek, 31.3.2013
stava se to pokud nechate v blizkosti kanecka i kdyz je ve vedlejsm kotci
Studna - narážečka, 18.3.2013
vyhozene penize to urcite nebyly cena byla jen za to novodurovou trubku a namaha take ne byla hotova i s pripravou za jeden vikend a hlavne jsem mel vodu na zalevani malys se spinal vzdy po 30 min. na 5 min. a cerpal vodu do zasobni nadrze i v me... celý příspěvek >
Studna - narážečka, 18.3.2013
to nevim mam sni jen tuto jednu zkusenost a ve 4 metrech jsem narazil na tvrdou vrstvu asi skalu ale tam uz byla voda po cerpani malysem se pak voda ustalia asi na vysce 130 cm
Studna - narážečka, 18.3.2013
vytloukana studna se opravdu dela velmi snadno v jilovite zemine sam jsem ji delal i kdyz jen do 4 m a steny neodpadavaji protoze jsem ji hned pri hloubeni pazil novodurovou trubkou beranidlo jsem mel 100 mm a trubku 120 mm vznikly... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 17.3.2013
na louce to prevlacim velkym traktorem a prevalcuju na podobne zahradce jsem to rucne vyhrabal odvozil na kompost a co se nezazelenalo tak jsem dosel je zapotrebi delat opatreni proti divocakum a take uplatnit skodu na zivotnim prostredi
Velikost pastvy pro vietnamské prasátko, 16.3.2013
moc krasna selatka zbarveni jak divocak me zase vysli z opacneho spojeni puntikate jako dalmatin mozna nekde najdu foto tak ho pridam
Velikost pastvy pro vietnamské prasátko, 16.3.2013
v teto dobe jz vetnamce nechovam ale byly casy kdy jsem se tomu dost venoval a meli jsme to tak ze byli ve vybehu asi 5 x6 m a travu jsme jim davali nasekanou zaroven i ruzne zbytky zeleniny a i z kuchyne pak take ovoce brambory dost jim chutnaly... celý příspěvek >
Zrezlé závitové tyče, 13.3.2013
vloudila se chyba spravne je resistin srouby namocene do resistinu pred montazi jdou velmi dobre povolit i po nekolika letech v nepriznivych podminkach nekdo tak osetruje i srouby kol u auta
Velikost pastvy pro vietnamské prasátko, 13.3.2013
tech 500 m bych rozdelil na polovinu aby stacilo dorustat a kazdych 14 dni nebo i za dele je prepoustet jinak to zlikviduji vse najednou
Zrezlé závitové tyče, 13.3.2013
ja bych je ocistil dratakem pripadne projel ockem a natrel rezistinem
Akú pílu kúpiť, 10.3.2013
nejlepsi je vyzkouset jak padne do ruky vybirat jen z obrazku neni nejlepsi volba a take kazdy chvali tu svoji oblibenou znacku ja preferuju husgvarnu nebo stihl ale nezavrhuju ani partner ve vasem pripade se jedna spis o prilezitostne rezani zvolil... celý příspěvek >
Jak elegantne zacpat trubku pod tlakem, 8.2.2013
asi by to slo ucpat nafukovaci dusi do mice na hazenou ta se da koupit za 30 kc
Samice se nechtějí nechat připustit, 9.1.2013
u divoke zvere samice nejak poznaji ze bude hodne mrznout a tak se odmitaji parit aby porod vysel do priznivejsich podminek treba to plati i u kraliku nevim je to jen uvaha jinak se dava podestylka od samce k vyprovokovani rije
Poškozená fólie na fóliáku - jak ji opravit?, 2.1.2013
dejte si do vyhledavce Opravná lepící páska na foliovník
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika