Příspěvky uživatele - 229.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napojení hadice na plastový sud, 1.1.2013
ja jsem na sud zastrik navaril pistoli na plastove rozvody ale to jsem del proto ze jsem potreboval pripojeni u dna do sudu se zatkama pokud se da do nej sahnout je to snadnejsi take by slo pouzit elektrikarskou pruchodku
Porážka vietnamských prasat, 10.12.2012
Pro Tomáš.. Máš uplnou pravdu.. Měl sem na gril 50 kg vietnamca kžíženýho s kancem a žral kukuřici trávu a minimum šrotu .. A na 50 kg praseti bylo 2 kg sádla..  Maso výborný .. mužu jen doporučit ;).. jak tomu mam rozumet... celý příspěvek >
Vietnamské prase - zkušenosti, 3.12.2012
na to se neda jednoznacne odpovedet to se musi vyzkouset nektery pes se take kamaradi s kockou a jiny ji hned zakousne
Proč nenesou, 17.11.2012
ma byt horsi zima a i slepice nevydavaji energii na vajicka ale delaji zasoby sadla nevim jak to ty zvirata poznaji ale da se podle toho docela dobre predpovidat prichod mrazu hlavne u lesni zvere je pekne zasadlovana
Prasklý zelák - rada, 23.10.2012
ano myslel jsem to silikonove akvaristicke lepidlo ale to by bylo vhodne do vetsi spary asi 1mm pokud to je vlasova trhlinka tak bych to zalil disperzi
Prasklý zelák - rada, 23.10.2012
zadejte si do vyhledavace lepidlo pro styk s potravinami je toho plno ja osobne bych tam dal lepidlo na akvaria kdyz to nevadi rybickam
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 9.10.2012
to ze by prisel nakokouknout rotor do dilny je nesmysl protoze generator ma cidla na vibrace a na horkobeznost ulozeni takze vcas varuje a nez jsme ho spustily na plny vykon tak se jednu hodinu zabihal na nizke otacky za prisneho mereni to neni jako... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 7.10.2012
ja jsem take nekolikrat stal pred rozhodnutim jak narychlo opravit neco kde zacina drhnout kryte lozisko jednoduse jsem krytku vyloupnul lozisko vymyl tech.benzinem naplnil kvalitni vazelinou opsal si cislo loziska abych mohl do predu sehnat nove a... celý příspěvek >
Louka - je třeba ještě posekat?, 26.9.2012
pokud chcete mit udrzovanou louku a pristi rok kvalitmi seno tak posekat a zklidit nebo zmulcovat
Vakuová pumpa ke konzervaci potravin, 8.9.2012
pokud se nesezene original tak se da upravit pumpicka na pneumatiky tim ze se otoci pist a da se na hadicku zpetny ventilek pokud uz neni primo v pristroji ja jsem manzelce udelal pumpu elektrickou z lednicky aby nemusela pumpovat
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 5.9.2012
neverim tomu ze kuna jde na dalsi slepici at pote co dotece krev u prvni protoze kdyz vbehne do kurniku tak je vsechny pozabiji behe velmi kratke doby je to instinkt lovce vse co se hyba zabit a pak teprve zacne hodovat
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 4.9.2012
fridex je jedovaty ale to jsme u toho ze nekde bude zalezle chciple zvire otazka je zda to vubec sezere v sudu jsem mel asi 30 cm vody kdyz se nemuze odrazit tak nevyskoci nevim jak dlouho bojovali ale rano tam byli 3 utopeny a kuna se vykasle na... celý příspěvek >
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 3.9.2012
s tim sudem to mam osobne odzkousene musi tam byt tolik vody aby nedosahl na dno pak se utopi jen jsem ho nemel zakopany protoze byl postaveny u zidky po ktere do nej mohli pohodlne vejit me ale ted chodi na slepice kuna tak tam mam na stalo sklopec
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 1.9.2012
je mozne je travit nebo chytat do pasti ja osobne jsem pro pasti nez aby pak nekde zalezli a tam smrdeli je zapotrebi dat past pod nejaky kryt treba bedynku aby se do ni nechytilo neco jineho treba kocka slepice pes jako nastrahu dat to co nemaji... celý příspěvek >
Háčky do udírny, 18.8.2012
jo je to tak uz jsou drazsi ja je kupoval pred 2 lety ted jsem nasel na netu s DPH za 27,46 Kč to taky jeste jde
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika