Příspěvky uživatele - 149.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tipala, 19.7.2013
Dnes som skúsil prvý plod Tipaly zo štvorročného stromku (má dozrievať 21.07.-07.08. - JUKA). Dúfam, že ďalšie postupne dozrievajúce budú mať nejakú výraznejšiu chuť. Uvidím, ďalej, zatiaľ siahnem radšej po marhuli Maďarská. Bajas.
Živý plot z jabloní a hrušek, 18.7.2013
Vo vlákne "Jabloňová stena" je toho dosť, i s obrázkami. Prispievateľ p. Jozef Adam, tam dosť podrobne popisuje pestovanie, sortiment i podnože. Tá A2 asi nebude pravé orechové , tak ako u mňa vrúbľované semenáčiky , rozdielom, že Vy to môžete zmeniť... celý příspěvek >
Hubeni mravencu na zahrade, 17.7.2013
Asi to bude zostatok v šálke po "turkovi". Bajas.
Jabloňová stěna, 17.7.2013
Pri výkope ostatných jam je 50 - 60 cm hnedá ornica a potom skoro až stavebný žltý piesok, ako hlboko neviem. Ornica je skorej ľahšia. Spodná voda tak 4-5 m. Bajas.
Jabloňová stěna, 17.7.2013
Zdravím všetkých, pri zakladaní ovocnej steny 3x4m som narazil pri hĺbení jamy pre jeden stromček 20 cm pod povrchom na sutinu (stavebný odpad – kúsky tehál, malty, krytiny pálenej i betónovej.  Nemám tú jamu zatiaľ nejako obrovsky veľkú... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 4.7.2013
Myslel som si, že do tohoto vlákna ani nenapíšem, no zmienka o komároch to zmenila. Niekoľkokrát vybrežená Morava nám v okolo nej podarovala neskutočné množstvo týchto malých upírikov. Zdravím, Bajas.
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 1.7.2013
Ono to neboli vrúble rezané v zime, ale zo stromu na strom s 1 dňovým preskladnením. Bol to len pokus, ktorý budem môcť pri nezdare na jar zopakovať do riadnej podnoži. Zdravím Bajas.
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 1.7.2013
Spomienky na starorodičovskú záhradu a niektoré odrody s menom i bez mena ma prinútili zabezpečiť si zopár vetvičiek a pokračovať v skúšaní vrúbľovania. Pre Pastornicu som nemal voľnú podnož, tak som ju navrúbľoval do korunky druhým rokom rastúcej... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží, 27.6.2013
Čo sa týka šárky som laik i keď i na mojich stromoch vegetila.Okrem posledného príspevku som si prečítal hlavne polemiku pána Vysloužila a pána Boštičku. A tak ma zaujímalo, či sa k tomuto dá niečo nájsť na Googli. Tu pod výskumnou úlohou V06 je... celý příspěvek >
Višeň, 24.6.2013
Vrtivka čerešňová Vrtivka čerešňová (Rhagoletis cerasi) je mucha, ktorej belavé a beznohé larvy spôsobujú známu červivosť plodov neskorších odrôd čerešní a višní. Škodca prezimuje v štádiu kukiel po... Bajas.
Odvodnění zahrady, 21.6.2013
No ale je tam ešte jazierko 10x15m. Ak by som si na záhrade chcel vykopať studňu / 2-3 m hlbokú, určite by som sa nikoho nepýtal, a urobil som si ju, už som to raz urobil. Hladina vody ale neklesla, len sa vyrovnala s mojou studňou. No na polievanie... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 18.6.2013
18.05.2012 sme to zažili, nebolo mandeliniek, no ani zemiakovej vňate. Bajas.
Listy broskve, 12.6.2013
Kučeravosť listov broskýň - kadeřavost listů brosvoní. Dosť je vo vlákne : Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní Zdravím, Bajas.
Černí mravenci na jabloni, 10.6.2013
Možno sú nejaké mravence, čo likvidujú vošky, no tu o nich zatiaľ nikto nechyruje. Preto ešte raz mravenci nelikvidujú vošky, len sa na nich priživujú - na ich sladkých výlučkoch. Do vzhladávača dajte slovo Mravenci - a tam sa dočítate, že si... celý příspěvek >
Černí mravenci na jabloni, 10.6.2013
1. Váš strach je oprávnený - pestujú si ich. 2. Chémia (chemstop, a veľa iných menej, alebo viac účinných) 3. viď. bod 1. O mravencoch tu na fóre je toho ešte oveľa viac. Bajas.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika