Příspěvky uživatele - 167.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A až Z o uzení, 24.7.2013
Zdravím, těžko říct, pro někoho je pro někoho ne, jestli má někdo špatné zkušenosti, tak ať ho vynechá nebo s kůrou a bez kůry, je spousta jiného dřeva. Otec udil smrkem na teplotu a něco švestkou na ovonění, tak ani né půl na půl... více smrku... celý příspěvek >
Každé třetí vajíčko bez skořápky, 19.7.2013
Jestli snáší jedno deně, tak ještě s polévkou počkejte, to se spraví, pokud není nemocná.Dva měsíce, to se ještě "rozesnášejí".Pokud snese i dvě denně, tak nestačí vajíčka obalovat, to bych taky počkal.To se stává i u starších slepic, když dojde... celý příspěvek >
Nášlapná krmítka pro drůbež, 19.7.2013
A co otočená petka dnem vzhůru, naplněná pšenicí a pod ní miska... takto se dá řešit i voda...
Malý, lehký křovonořez, 10.6.2013
tak jsem objevil i levnější... HQ, Husqvarna 128 C Husqvarna 128 R. Chtělo by to v obchodě podebatovat jaké jsou rozdíly v těch dvou typech, cena je o dva tisíce C a R
Malý, lehký křovonořez, 9.6.2013
Projděte si značky které chcete a zaměřte se na vámi chtěný kotouč, je dost těžký a bude asi k dispozici pro silné stroje, takže můžete postupně vyřazovat určité značky bez kotouče a případně dvojtý popruh-dobrá věc.Jinak kotouč je na sečení... celý příspěvek >
Sklep - malba, 5.6.2013
Víno nechte vykvasit poprvé něke v teplejším prostředí a druhé kvašení to je dobré Domácí ovocné víno
Co s "udírnou", 5.6.2013
Zdar, foto by pomohlo, jestli je tam boční trubka, šlo by topit kamínkama mimo uďák,(podle mne tak topil původní majitel) nikdy neutrefíš "doutnající dřevo"...aby mělo teplotu 80 nebo 70 stupňů, trubkou by šlo teplotu doladit, delší-kratší přívod,... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 27.5.2013
pane brousek, za ochucování polévky se omlouvám... od počátku našeho střetu tvrdím, že doma topíme nedokonalým spalováním a s elektrárenským spalováním a teplotou hoření se nemůžeme srovnávat, článek na který dáváte odkaz je napsán velice, ale... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 23.5.2013
stačí víko přizvednout na jedné vyžší straně tak centimetr nebo dát víko křížem, většinou,pokud jsou udírny ze dřeva, spárama dost uteče, ale můžete klidně vykružit díru a dát tam klapu na nastavování.
Saláty ve skleníku mizí, 18.5.2013
pokud je to houbového charakteru, tak fungicidy, ale někdy je na vině hluboko přesazený salát a mnoho zálivky.
Chilli - na slunci uvadá, 18.5.2013
Nezapomeňte rosit ráno nebo večer, přes slunný den se můžou spálit, ikdyž hodně snesou, co se týče zálivky po listech. Co se týče hydrogelu, je to dost drahá záležitost, kolik je třeba na metr čtvereční a jaká je životnost?
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 18.5.2013
PE trubky vycházejí docela dobře cenově, zakopat a vyspádovat směrem k potoku, aby šla na zimu vypustit voda.Jako regulátor použít ventily a přivíráním si pohrát a zvolit stejný tlak na každý rozprašovač-postřikovač v závislosti na převýšení.U... celý příspěvek >
Chilli - na slunci uvadá, 18.5.2013
já dával papričkám do misky... měl jsem je v květináčích... vždycky vodu na celý den, když jsem zapoměl, ovadaly.Okrasné a chili, snad jen třešňové byly v klidu.
Obroušení dna bazénu, 17.5.2013
jsou brusky cca 30 cm a mají kamen ne diamanty a podsypávají se pískem, brousil jsem takto scákaný potěr
Obroušení dna bazénu, 17.5.2013
mám karchera s tou rotační tryskou a bál bych se s tím mýt auto... lak jde dolů, špice na motorce šel chrom do pryč, dlažbu jsem s tím také myl a beton se loupal... zkusit alespoň půjčit od nějakého známého, jestli to jde nějakou lepší, s dobrým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika