Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povadle větvičky, 20.5.2014
Povadlé větvičky Ten poslední příspěvek je zásah do černého, a zpytujte také svědomí, jestli nemá hodně dusíku.  Wendy
Rouby Wiliamsova nebo Clappova, 14.5.2014
Rouby Wiliamsova nebo Clappova Ještě něco mám, ale můžete to zkusit nevyzrálými bylinnými rouby za kůru. Je to stejný postup jako při roubování vyzrálými rouby s tím, že použijete spodní část nevyzrálého roubu, odstraníte čepel listovou, řapík... celý příspěvek >
Určenie odrody, 14.5.2014
Určenie odrody. Abych jednoznačně určil z obrázků odrůdu, to nemohu, ale myslím si, že to Chodské není. Já bych se spíš přiklonil ke Kasselské renetě(Grosse Kasseler Renette),která byla v Evropě a i u nás dosti hojně vysazovaná ve stromořadích, a... celý příspěvek >
Broskev diana, 5.5.2014
Broskev diana.  Ještě doplněk. Neznamená, že když má někdo 2 stromky a druhý několik stovek, že ten tzv. "větší" nemůže získat dobré informace od toho "menšího". Naopak- zahrádkář, který má 1,5 stromku, je kolikrát lepším pozorovatelem a i... celý příspěvek >
Broskev diana, 5.5.2014
Broskev diana.  Nerad, ale přesto Vám pane Petře odpovím. Celkem můj broskvoňový sad má výměru 1,8 ha a příští rok bych, pokud Bůh dá a bude mi zdraví sloužit, chtěl tuto výměru rozšířít o zhruba 2 ha. Wendy
Co to je za chorobu na broskovoni?, 5.5.2014
Co je to za chorobu na broskvoni. Osobně si myslím, že záchrana tohoto stromku je příliš těžká atletika na kohokoliv. Má rada je- vykopat, na kořenech bude určitě houba a hlavně nesázet nový stromek na stejné místo.  Wendy
Co to je na švestce?, 5.5.2014
Co to je na švestce. Na švestkách není žádný kůrovec, ale mnohem horší Bělokaz švestkový nebo Drtník ovocný. V každém případě je to velké nebezpečí pro ostatní stromy. Tento škůdce vylétá v teplé první dekádě Dubna-letos možná i dřív- a infikuje... celý příspěvek >
Broskev diana, 5.5.2014
Broskev diana. Potom to není Diana. Nic proti panu Davidovi, jak jsem minule uvedl, že jedině v nových odrůdách jsem si z uvedených důvodů jist, tak si vzpomínám na překvapení, když ve velmi rané- Spring Lady se mi(nám) objevilo něco, co nejen... celý příspěvek >
Redukcia plodov na mladých stromov, 5.5.2014
Redukcia plodov na mladých stromov. U broskvoní a v podstatě u všech peckovin (ale právě u broskvoní se to projevuje nejvíc), existuje tzv. korelační vztah - tzn, že na jeden kvalitní plod by mělo být min. 40ks listové plochy. Pokud je méně, je... celý příspěvek >
Broskev diana, 1.5.2014
Broskev diana. A podle stejné příručky má mít Earliglo květy zvonkové. Zraje 14 dnů před RH, velká pravidelná plodnost- tolik literatura. Sám ji nemám, takže nemůžu hodnotit. Ale je to organizovaný bordel, když se zákazník nemůže spolehnout na... celý příspěvek >
Broskev diana, 1.5.2014
Broskev diana Dobrý den pane Petře. Nechci s Vámi polemizovat o květu Diany. Nicméně jsem zakoupil před šesti roky 10 stromků v Zemspol Kyjov (podle mých záznamů přesně) a všechny diany mají růžovitý květ. Abych se před tímto příspěvkem... celý příspěvek >
Marhuľa Maďarská nerodí, 28.4.2014
Marhula Maďarská nerodí. Zkuste ji zaplodit- tzn. ohýbat pár letorostů a omezit dusík. Wendy
60 let stará jabloň - určení odrůdy, 28.4.2014
60 letstará jabloň-určení odrůdy. Nevím, proč se tolik divíte stáří. Mám na zahradě poslední exemplář meruňky Holubova, které je více než 100 let. Takových stromů meruněk znám několik a to dokonce ještě starší- např. mezi Želešicemi a Hajany... celý příspěvek >
Ožrané mladé listy slivoní, 26.4.2014
Ožrané mladé listy slivoní Na třetím obrázku máte toho nejhoršího žrouta zachyceného- je to píďalka. To další co tam vegetuje je jak napsal pan KUKY nějaký druh listokaza. Ten ovšem není tak nebezpečný jako píďalky, které si na Vašem posledním... celý příspěvek >
Podnož P 14, 25.4.2014
Poídnož P14 Oporu nepotřebujete, protože základní A2 velmi dobře koření-její kořeny jsou velmi pevné a netrhají se jako u M9, M26, M7 ai J-TE slabě rostoucí. Pokud máte strach. že se Vám stromek vylomí v místě roubování, je bezdůvodný, pokud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika