Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnoze, 8.4.2014
Podnože Vté Vaší úrodné půdě bych použil Bs-b od p. Kostihy z Valtic. Wendy
Jak pěstovat topinambur aby se nešířil k sousedům, 25.3.2014
Jak pěstovat topinambury aby se nešířily k sousedům. Není recept na nešíření topinambur, než jejich důsledná likvidace. Stačí jediný kousek slupky, který má 3671285oček a už máte problém.  Ze své zkušenosti vím, jak se topinambury šíří.... celý příspěvek >
Zásah proti mrazu či monilioze, 25.3.2014
Zásah proti mrazu či monilioze. Používám Kocide 10 dnů po odkvětu a následně 10dnů nato. Při zvlášť velkém tlaku ještě jednou po 10 dnech a není problém s monilií a s gnomonií, kterou vidím jako mnbohem větší problém v mých podmínkách. Wendy
Durancie, 25.3.2014
Durancie. Ještě pokud je náš věk. Nevím, kolik Vám je let, ale já za chvíli jedu sedmý gumy. Wendy
Durancie, 25.3.2014
Durancie. Pane Miloši, Vy jste si sám odpověděl. Vyzrálé švestkky se na sítě cedily(vypeckovaly), a to i pro povidla tak i pro kvas. Já dnes vypeckovávám meruňky a renklody ručně s malou pomocí mé favoritky(která má tendence někdy stávkovat).... celý příspěvek >
Postrik proti prezimujicim skudcum, 25.3.2014
Postřik proti přezimujícím škůdcům. Pane KUKY. mám podobný názor- už nikdy více Nitrosan nebo Arborol. Nicméně se musíme nějak chránit, takže bych doporučil navštívit stránky Biokontu. Sám používám na jejich doporučení kaolin s pomerančovým... celý příspěvek >
Jak zbavit trávník plevele?, 25.3.2014
Jak zbavit trávník plevele? Zkuste Bofix, i když by stačil Mustang v ředění 0,6l na 400l vody na 1ha. Neznám Vaši výměru abych Vám to mohl přesně vypočítat.  Wendy
Česká rajčata, 25.3.2014
Česká rajčata. Mám fotek dost, ale neumím je sem vložit. Přece jen jsem už "pán v letech" a neumím s komplem pracovat tžak jako s rostlinami. Ale slibuji, že se budu snažit, abych se polepšil. Wendy
Česká rajčata, 25.3.2014
Česká rajčata. Paní Jiřino, nevím jak se Vám pracuje s Šejkem při zpracování. To přenechávám pro svoji favoritku, ale chuťově je to skoro bezkonkurenční rajče jak na kečupy, tak na lečo, harisu a jiné pochutiny. Wendy
Česká rajčata, 25.3.2014
Česká rajčata. Všem se omlouvám za nedostatečnou informaci. Rajčata jsem sel 10.6.-slovy desátého června, bez zálivky.  Wendy
Česká rajčata, 25.3.2014
Česká rajčata Je výborné, že schováváte takovou hodnotnou literaturu. Mám ji též a dokonce i starší od Václava Bílého. V textu presentovaná odrůda Lukulus byla jedna z nejrozšířenějších v té době.  Není tam však vynikající odrůda keříčkového... celý příspěvek >
Česká rajčata, 25.3.2014
Česká rajčata.  O Darince jsem nepsal, ani bych ji nedoporučil, protože jsem se s ní taky vyhompal. Víte, dřív jsem dělal taky jen tyčkové odrůdy, ale je s tím moc hokny. V 2012 mě zmrzla všechna rajčata a už jsem málem zlomil nad nimi hůl.... celý příspěvek >
Durancie, 25.3.2014
Durancie Zapomněl jsem dodat, že durancie se ve většině případů u nás sázely pouze na meze. Wendy
Durancie, 25.3.2014
Durancie Ano, Jan Říha měl pravdu. Dříve se vybíraly ty nejlepší klony. Co se týče Durancií, ty se do švestkového kvasu pouze přidávaly. Ve výsadbě bylo vždy na 10 švestek jedna durancka. Švestky se vypeckovávaly (na speciálním sítu) a donich se... celý příspěvek >
Tipala, 25.3.2014
Tipala Omlouvám se za nepřesnost, stále posuzuji zralost podle svého stanoviště. U Vás na Frýdecko-Místecku doba zrání bude asi posunutá- předpokládám o týden až deset dnů. Wendy
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika