Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tipala, 25.3.2014
Tipala Pokud mi pomůžete, pokusím se Vám tu "švestku" určit. Záleží na tom, kdy byla zralá. Pokud to byla 3 dekáda července, tak by to mohl být Katalonský špendlík, který má švestkový tvar(synonymum-Katalonischer Spilling, London Plum, Jaune... celý příspěvek >
Česká rajčata, 24.3.2014
Pro pány Kuky a Mičurinec, ale i ostatní.  Co takhle zkusit třeba Semarol, Semalus, nebo Šejk(Semo Smržice), Nebo Terion(Moravoseed, Mikulov - Mušlov). Všechno jsou to keříčkové odrůdy s velkou odolností proti chorobám a praskání plodů a... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 24.3.2014
Pan Rostislav Krulikovský. Neznám Daple Dandy, ale co se týká Althanovy, prodával jsem ji v éře minulé na VC Brno a nejlepšími zákazníky byli tehdy "západní němci", kteří přetékali chválou, že něco tak výborného ještě nejedli. A že se jí prodaly... celý příspěvek >
Problém pri skladovaní Granny Smith, 24.3.2014
Pan Petr z Pardubic Jáse Vám divím, že se rozčilujete, je pondělí večer a ČHMÚ nám hrozí ranními mrazy až -5°. Já momentálně přemýšlím, zdali zapálit mokré balíky slámy (možná celý stoh), nebo objednat helikoptéru na promísení vrstev vzduchu nad... celý příspěvek >
M26 a myši, 24.3.2014
M26 a myši Jediný spolehlivý, ale drahý prostředek je Delicia Gastoxin. Taky nemám rád tyto dryáky, ale přece si nenechám zničit školku. Další osvědčený prostředek, ale jen od jara do podzimu je častá kultivace mezi řádky. Hryzcům vadí jakákoliv... celý příspěvek >
Problém pri skladovaní Granny Smith, 23.3.2014
Pán Palo! Už před skoro 50 lety jsem obdivoval sklep v pískovci, na kterém byla vrstva zeminy asi jeden a půl metru a jablka mu vydržela skoro do další sklizně. Já sice nemám sklep v pískovci, ale chladírnu s teplotou do 2° C a vlhkostí kolem... celý příspěvek >
Problém pri skladovaní Granny Smith, 22.3.2014
A ještě jednou. Právě teď začíná Topaz, Orion a Sírius.Wendy
Broskyno Marhula, 22.3.2014
Broskyňo- Marhula. Plně se stotožňuji s předchozím příspěvkem. Jinak na obrázku je Cling-Konzervárenská odrůda, která u nás začala sortou Babygold 7. Wendy
Problém pri skladovaní Granny Smith, 22.3.2014
Ještě doplněk. V tom máte pravdu, že v tomto případě vápník opravdu nic neřeší. Wendy
Problém pri skladovaní Granny Smith, 22.3.2014
Host 14170. Má rada je jednoduchá. Nepěstovat v naších podmínkách Granny Smith. Jsem přesvědčen, že máme dostatek kvalitních odrůd, které tuto plně nahradí. Wendy
Hybrid švestkomeruňka, 22.3.2014
Hybrid švestkomeruňka. Běžte slušně řečeno všichni k šípku. Oháníte se nejnovějšími sortami z Kalifornie a já nevím odkud ještě, ale kdo z vás ví jak chutná třeba dobře vyzrálá Althanova, Bone de Bry, Nancyská a z meruněk Angomoa, nebo z nových... celý příspěvek >
První řez, 22.3.2014
První řez U hrušně chybí informace o odrůdě a podnoži. Každá odrůda a zvlášť na Pyrus communis(semenáč) má svůj specifický řez. Co se týče slivoně, tak je tu na místě názor pana Rostišpaka.  Wendy
Problém pri skladovaní Granny Smith, 22.3.2014
Host 14170 Prosím Vás, toto jsou zahrádkáři s výměrou do 1ha. Jak by se jim vyplatilo ULO. To by měli 1kg jablek za 3000 kč. Wendy
Hybrid švestkomeruňka, 22.3.2014
hybrid švestkomeruňka Pane Miloši Vysloužile, málokdy čtu starší příspěvky, ale ten Váš z 2007 mě řádně rozesmál. Jak může odborník jako Vy skočit na špek reklamě na jablkšvestku. Vždyť rod Prunus(peckovina) a rod Malus (Jádrovina) se nemůže... celý příspěvek >
Zvláštní jarní rostlinka, poznáte?, 19.3.2014
Zvláštní jarní rostlinka Pan Mičurinec má pravdu. Je to Devětsil lékařský-Petasites hybridus. Každý bylinář-ka by ho měl mít ve své lékárničce pro jeho vynikající účinky. Již v Antice se používal proti morovým epidemiím. Dnes se uplatňuje hlavně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika