Příspěvky uživatele - 253.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadání plodů meruňky, 14.3.2014
Aha, ale meruňka už bude za chvíli kvést, kdy se tedy má roubovat? A mám ji tedy ostříhat? Pokud ano, poradil byste prosím jak?
Opadání plodů meruňky, 10.3.2014
Myslím, že už je s roubováním na čase, poradíte mi prosím?
Vyvýšené záhony, 24.2.2014
Dobrý den, děkuji za radu. Už to ale asi mám vymyšlené. Mám to štěstí, že má otec truhlárnu a vzhledem k tomu, že kovářovic kobyla chodí bosa, se mu do prken která jsem si u něj zadala moc nechtělo. Mamka ale měla skvělý nápad, když u nich na... celý příspěvek >
Krásná neznámá, 10.2.2014
Není to náhodou trochu holej svíčkovec? Bláža
Co na co roubovat, 10.2.2014
Dobrý den, že :-) nakonec jste mi ale poradili, děkuji moc. Jsem ale asi ještě větší trdlo - více o tom v odpovědi pod Vámi, ať se neopakuji. B.
Co na co roubovat, 10.2.2014
Děkuju moc! Ono je všude kdy roubovat, jak roubovat ale nikde není co na co :-) No ale přiznám se, o víkendu jsem stromek podrobila kvalitnějšímu zkoumání a - kůru má jako třešeň/višeň, ale větvičky spíš jako švestka/špendlík :-). Takže vzhledem... celý příspěvek >
Co na co roubovat, 10.2.2014
Úžasné, děkuji za kontakt, přesně to jsem potřebovala :-) Jsem ráda že i poradí, ráda se na něj obrátím. Nevím jen jak jste přišel na vysokou polohu :-) bydlím v Praze. Bláža
Co na co roubovat, 7.2.2014
Ahoj všem, určitě mám úplně blbou otázku, ale prostě to nevím a nedokážu se to nikde dočíst. Co se dá na co roubovat? Na zahradě (nové) máme totiž dva stromky takových mladých pláňat, jsou už to ale hezké stromky, tak jsem si řikala, že... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 7.2.2014
No a to je právě můj dotaz - jestli se vyplatí mít vyvýšené záhony. Chci je mít proto, že na nich prý všechno úplně zázračně roste... B.
Vyvýšené záhony, 7.2.2014
Úžasné! Zvlášť mě překvapilo že můžou být tak nízké. Já bych radši vyšší aby mi do nich nedosáhly kachničky které mám na ozdobu, vajíčka a taky (možná hlavně) sběr slimáků :-) Brzo na jaře ale touží na mé malinké zahradě po každém čerstvím klíčku,... celý příspěvek >
Opadání plodů meruňky, 7.1.2014
První a poslední zvládnu - resp už zvládám :-) mám na zahradě dvě indické běžkyně (kachničky) a tak tam průběžně, v malých dávkách ten dusík dávají samy. Postřik roztokem kys. borité zní taky jako něco co zvládnu (asi večer aby to nespálilo slunko... celý příspěvek >
Popínavá rostlina k vrbové chýši do náročných podmínek?, 13.5.2013
Když to je těžké, pokud chcete aby tam něco narostlo s zároveň to neutlačovalo vrbové proutky, tak to by to nesmělo růst. Nic takového není, buď se rostlině daří - roste - a tím utlačuje to po čem roste, nebo neroste a to ji tam nemusíte dávat. Takže... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 9.5.2013
Já už mám venku asi týden úplně všechno (rajčata, lilky, okurky, dýně, melouny...) a krom těch co ušlapaly holky (kočka se psem) vypadají všechny nádherně. Mrazů se nebojím, cítím, že v Praze už letos bude mrznout až zase na podzim :-)
Paprika amy, 9.4.2013
Nerozumím dotazu, zdá se Vám že roste pomalu?
Sušení ovoce, 9.4.2013
Já teda nevím jak dlouho vydržíte udit, ale i houby, natož pak ovoce či zeleninu, vždy v sušičce suším několik dní (třeba dva). Ale co je nejdůležitější, na sušení není ani tak důležitá teplota jako vzduch /průvan, naopak, teplota by měla být co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika