Příspěvky uživatele - 210.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočka na zahradě, 14.5.2013
Co myslíte, že bylo na vesnici dříve? Kočky nebo váš bazének. Někdo si zase může stěžovat na zvýšený výsky žab, komárů, užovek. Majitel za to nemůže, kočku neuhlídáte jako psa. Podívejte se jen na zdejší diskuze! Lidem na vsi vadí štěkající psi,... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 30.4.2013
Jo a ještě doporučuji přikrýt kbelíkem k utlumení rány. Dnes už vyzvídal soused, co mi to tam bouchlo.
Krtek - a je to, 29.4.2013
Funguje to bezvadně. Už mám krtka a několik hryzců. Je fakt, že tady podzemním tvorům nepomůže ani to, že před sebou hrnou zeminu. Akorát nepoužívám ty doporučené poplašné 9x17, ale jateční 9x20, které tam také pasují a mají zalakované zaškrcení,... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 18.3.2013
Je to přesně, jak píše Wimpi. Našel jsem koncovou krtinu. V Německu je sice možné si přikoupit tojcípou vidlici s kratší prostředním hrotem. Podle obrázků ji zapichnou kolmo nad odkrytou chodbičku a k prostřednímu hrotu připáskují přístroj.... celý příspěvek >
Roubování, 4.3.2013
Kdy roubovat za kůru?  Konec března?
Krtek - a je to, 26.2.2013
Možná vy stačilo vložit trochu pepře nebo chilli zabaleného v papírku?
Proti krtkům, 4.2.2013
Tak už se samostříl na krtky a hryzce objevil i u nás - expanzní likvidátor hryzců. Není to tedy zrovna levné. Ale jestli to funguje, proč ne.
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 15.1.2013
Pro mne je zahrada ohromný relax a vyčištění hlavy od monitorů. Množství práce na zahradě jde regulovat podle chuti. Jsem tam jen o víkendu, soustředil jsem se na stromy a keře, které nevyžadují tolik soustavné péče. Je propastný rozdíl mezi mými... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 9.1.2013
Já mám výborné zkušenosti s Ostarou od Starkla. Plodit začíná v půli června a poslední plody jsou již pokryté sněhem. Po třech letech to chce vyměnit, výnosy prudce klesají. Nebo něco dělám špatně.
Likvidace krtků, hryzců aj, 7.1.2013
Němci prodávají expanzní přístroj na krtky a hryzce. Funguje na nastřelovací nábojky 9 x 17. Odstraňuje nevýhodu ostatních pastí - předčasné spuštění vyhrnovanou zeminou. Zabije ho tlak plynů vzniklý po iniciaci nábojky – roztrhne mu plíce. Akorát je... celý příspěvek >
Ulomená větev - roub na jaro?, 13.12.2012
Dotaz. Kdy odebrat rouby ze Spartanu? Mohu použít vlky? Kdy naroubovat?
Nezabúdli ste na sýkorky?, 11.12.2012
Mám několik keřů hlohyně. Kosáci bobule ignorují dokud nenapadne sníh. Jakmile napadne větší vrstva, oholí keře během 3-4 dnů. Nejprve zobou sytě červené bobule, pak oranžové a nakonec ty žluté. Asi tam bude nějaký rozdíl v chuti.
Hrušeň Bohemica, 2.12.2012
Také jsem v listopadu koupil a zasadil Bohemicu od Jurala s údajem o samosprašnosti. Samosprašnost uvádí u této hrušně každý internetový obchod. Naštěstí mám cca. 25m od ní Konferenci. Snad to bude stačit. Koupil jsem ji hlavně kvůli dlouhé... celý příspěvek >
Proti krtkům, 12.11.2012
V Německu se prodává samostříl na krtky a hryzce. Funguje na nastřelovací nábojky 9 x 17. Nabitý přístroj se zasune do díry a krtek(hryzec) ho odpálí, když hrne hlínu. Zabije ho tlak plynů vzniklý po iniciaci nábojky – roztrhne mu plíce. U nás jsem... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 24.8.2012
Mám šestý rok kustovnici od Starkla. Zapěstoval jsem ji jako stromek. Již třetí rok bohatě kvete, ale plod jsem ještě neviděl. Máte někdo úrodu na kustovnici zakoupené od Starkla? Letos ji opět nabízí v katalogu jako vylepšený model. Ale jak čtu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika