Příspěvky uživatele - 8.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 1.8.2014
Případné křížení muškátových či velkoplodých tykví jsem doposud nijak neřešil, vlastně jsem pořád používal zakoupené osivo z několika zdrojů, co se týká zrovna Musquee de Provence, tak ještě před dvěma nebo třemi lety se mi zdálo, že na našem... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 31.7.2014 Obsahuje fotku
Jak jsem psal, tak nechávám vždy muškátové tykve uskladnit (vydrží s přehledem několik měsíců), totéž platí i pro Muscee de Provence. Nikdy jsem ji nekonzumoval hned po sklizni, když je ještě zelená úplně nebo zelená s nažloutlými partiemi. Jednak si... celý příspěvek >
Jak se zbavit přesličky, 31.7.2014
Doporučuji postříkat přesličku přípravkem Garlon. Je to snad jediný přípravek, který je přímo na přesličku (je vyfocena i přímo na obalu) a je 100% účinný. Přeslička pak zaschne, zčerná a lze ji pak snadno vytáhnout i s kořeny. Roundup je na... celý příspěvek >
Choroba jabloně - o co se jedná?, 27.6.2014
Ne, to asi ne, ale evidentně tu může od zkušenějších získat představu, jakouže to nemocí jeho jabloň trpí, pakliže není schopen z obrázků v zahradnické literatuře chorobu jednoznačně a s jistotou identifikovat. Právě to se totiž v mém případě... celý příspěvek >
Choroba jabloně - o co se jedná?, 26.6.2014
Stromek jsme dostali darem, přeci ho nevyhodím, že.. Jsem naprostý začátečník, i proto všem moc díky za rady, zařídím se podle nich. Hanka
Choroba jabloně - o co se jedná?, 25.6.2014 Obsahuje fotku
A ještě jeden obrázek... omlouvám se, nedaří se mi to otočit.
Choroba jabloně - o co se jedná?, 25.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem na jabloni James Grieve Red našla tmavé, místy rezavé, skvrny na listech a plodech. Strom jsme zasadili před třemi lety a dosud prospíval. Při bližším pohledu jsem objevila na spodních stranách listů zelené mšice a... celý příspěvek >
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 28.4.2014 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, tak jako většina jsem si koupil v roce 2010 Stenson na Aukru. Do teď fungoval super a nebyl problém. Po 4letech sečení a přiznávám, že jsem mu dal co proto, moc jsme ho něšetřil a údžbu flákal, přestal dávat jikru. Koupil jsem novou... celý příspěvek >
Jerab moravsky, 10.4.2014
Diky moc,     jakmile budou listy tak porovnam nebo poslu foto.;-) D.
Jerab moravsky, 9.4.2014
Ale oni jsou prave podle nazvu oba moravske. Proto se obavam, ze podle listu nepoznam nic.:-(
Jerab moravsky, 9.4.2014
Soused mi prave rikal, ze s tatou kdysi sbirali plody Jerabu a ze si pamatuje, ze byly dva druhy. Maly sladky a pak vetsi, ktery byl udajne take jedly, ale nebyl moc dobry. Ty mensi udajne pouzivali misto brusinek a byly vynikajici. Bojim se proto... celý příspěvek >
Jerab moravsky, 9.4.2014
Diky moc, jen se prave trochu bojim, ze budu cekat nekolik let nez zjistim jaky to tedy vlastne Jerab je a pak budu treba shanet ten spravny, ktery je dobry na zpracovani.:-)
Jerab moravsky, 8.4.2014
Lido, dekuji moc, ale nejsem z toho stale prilis moudry. Co je tedy jerab moravsky velkoplody? z toho vaseho vyctu? D.
Jerab moravsky, 8.4.2014
Dobry den,       poridil jsem si Jerab Moravsky, ale jsem zmaten z pojmu. Casto je oznacovan jako sladkoplody, ale take velkoplody. Latisnky nazev, podle toho co jsem nasel na internetu, je u obou shodny (Sorbus aucuparia... celý příspěvek >
Bobkovišeň - děravé listy, 16.3.2014
Dobrý den! Mám s bobkovišní také problém, který jste před 3 roky řešil. Jen se chci zeptat, jak se vaší bobkovišni daří - pomohlo ošetření? Chystám se Dithane použít teď v březnu, tak uvidím, jaký bude efekt. B. Grossová
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika