Příspěvky uživatele - 148.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezistentní višně v České republice, 19.9.2013
Znáte někdo višeň Korošskou? Mám obrovský strom ještě z 1 republiky a takové višně nemá široko daleko nikdo. Dezertní víno a džem z nich je úplná lahůdka. Nechám je dozrát úplně do ruda. A té šťávy... U žádné z nových odrůd jsem tolik neviděl. Nemá... celý příspěvek >
Průzkumný dotaz, 8.9.2013
Zahrada u Chrudimi: Třešní bylo dost, brzy ohnil, hodně vrtule. Višní méně a menší. odrůda Korošská (Lepší odrůdu mi ještě nikdo neukázal). U méně odolných odrůd jabloní docela katastrofa. Strupovitost a obaleči to dost decimují. Je tu docela... celý příspěvek >
Resista nebo Rosela, 10.8.2013
Letos jsem zasadil novou odrůdu FANY. Mělo by to být něco jako Florina. Má někdo bližší info? Podnož: M26.
Určení odrůdy staré slivoně, 9.8.2013
Dle mého nazoru se jedná o odrůdu Černošická, mám jich na zahradě asi 10 starých 70 let a 3 roubované asi 20 let staré. Ladislav Zelenka, zelenkalada@seznam. cz
Resista nebo Rosela, 7.8.2013
Dobrá. Na Rezistu tedy kašlu.Rozelu zasadím určitě. Nyní se rozhoduji mezi Siriusem, Orionem a Opálem. Ale asi vezmu ten Sirius. Spíš to bude podle toho jestli tyto odrůdy vůbec seženu. Chtěl bych mít rozvětvení kmene tak v 50-70cm, takže bych chtěl... celý příspěvek >
Resista nebo Rosela, 4.8.2013
Zdravím příznivce zahrádkářství. Chci si na podzim zasadit 2 stromky a rozhoduji se mezi rezistou a roselou. šlo mi především o rezistentní odrůdy. Má někdo s nimi nějaké zkušenosti, popř. jak to je s jejich odolností? Vlastním knihu JABLKA z... celý příspěvek >
Zaštipování okurek Marta F1, 15.6.2013
Zdravím, mám okurku marta F1 ve skleníku a už je asi 150cm vysoká a stále bujně roste do výšky a myslím si na úkor plodů, Dle nějaké rady jsem odstranil od země všechny 4 postranní výhony i plody. Nevíte někdo jak to přimět, aby to šlo do okurek... celý příspěvek >
Lištová sekačka - zkušenosti, 26.5.2013
Přeji dobrý den, ano bubnovka není tak choulostiva, to je fakt, ale když se lištovka dobře seřídí tak jede jak brus, osobně mam konskou lištovou sekačku na gumových kolech, žabky když jsou s vroubky tak se nemusí ani brousit, hladký žabky se brousili... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 10.2.2013
Klasické sva je opravdu hlučnější, jestli si na tichu potrpíte, tak se Vám to asi moc líbit nebude. Také záleží v jakém je stavu a kde je uloženo.
Čerpadlo Sigma, 6.2.2013
Narazil jsem na problém u jednoho čerpadla. Výtlačná vložka nemá na sobě nic vyraženo a nebo už je to tak vyrezlé, že to není poznat. Z obrázku od Sigmi mi není jasné, jak má být natočena. Sací vložky jsou jasné, ale ty výtlačné?
Čerpadlo Sigma, 4.2.2013
to nikdo nevíte, zda může být manometr na vrcholu tlakové nádrže?
Čerpadlo Sigma, 2.2.2013 Obsahuje fotku
obrazek
Čerpadlo Sigma, 2.2.2013
Nebo je to odsud duté, tz. můžu to prorvat šroubovákem dovnitř? Asi to bude zarostlé, protože se sem nedostane voda, ale do toho bočního vývodu ano.
Čerpadlo Sigma, 2.2.2013 Obsahuje fotku
Určitě to pomůže více lidem. 
Čerpadlo Sigma, 2.2.2013 Obsahuje fotku
Mohu u tohoto typu nádrže dát manomentr úplně na nejvyšší bod tlakové nádrže? je tam připravený (asi dodělávané) závit - odvzdušňovák z topení, tak bych místo něj dal manoment, protože to jde do toho závitu. Na originální místo mi netěče voda, zub... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika