Příspěvky uživatele - 141.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Mountfield-R484 TR 2010, motor WM45 150cc, 28.6.2019
Dobrý den, zlobí mne motor, studená nastartuje-nepravidelný chod, kovové klepání, malý výkon.Po vysypání koše už nenastartuji.Filtr jsem vyčistil, svíčku zkusil vyměnit-nepomohlo. Info z Mounfieldu-jen po emailu(bez prohlídky):Mohou to... celý příspěvek >
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 31.5.2014
Také používám nařezané dřevěné tyčky, které postupně uhnívají. Plíseň bramborová se z tyček v zemi nešíří, ta se k nám rozšíří vzduchem. Na tyčce by se teoreticky mohly udržet nějaké houby, který poškozují kořeny. Rajčata by mohla trpět vadnutím z... celý příspěvek >
Něco o rajčatech odjinud, 29.5.2014
Výše vyfocená rostlina dle mne není rajče. Jiřina
Květy jahod - černé středy, 28.5.2014
Obrázek 90.203 nevypadá na pomrznutí. Od mrazu zčerná jen střed květu, nečernají okvětní ani kališní lístky.  J.
Roubování okurek na tykev 2014, 25.5.2014
Blahopřeji Vám k úspěšnému roubování paní Zuzko. Jsem ráda, že se moje internetové rady někomu hodily a byly pro něj přínosné. V okolí mám většinou známé, kteří se do roubování nechtějí pouštět a chtějí ode mne hotové sazenice namísto... celý příspěvek >
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 23.5.2014 Obsahuje fotku
Tento týden jsem vysadila zbytek přísad a dnes se nad naší vesnicí prohnala bouřka s krupobitím, jaké s manželem nepamatujeme. Naštěstí to vydržela skla na skleníku. Jinak na ovocných stromech i zelenině jsou velké škody. Na některém z rajčat mi... celý příspěvek >
Nastja slastena klicivost, 20.5.2014
Nasťu mám letos jenom ve skleníku. Mám jen dvě rostliny, rostou stejně jako ostatní rostliny nebo i více než průměr. Mám je vysoké asi 70 cm, jde o řízkované rostliny. Loni mi Nasťa rostla také divoce. Nebude spíše problém v půdě na Vašem záhoně?... celý příspěvek >
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 19.5.2014
Dnes jsem pomohla vysázet 16 rajčat mamince. Většinu svých mám vysazeno. Zbývají mi jen Šejky, ty byly pozdě vysety. Předpově´d je příznivá, předpovídají vysoké teploty v noci.  Jiřina
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.5.2014
Koncem týdne jsem dostala z Ruska semínka rajčete odrůdy Gaja. Jde o keříčkovou odrůdu s kulatými plody běžné velikosti. Měla jsem požadavek na Fytoftoroustovyčnyj, místo této odrůdy mi byla dodána Gaja. Mnou požadovanou odrůdu nesehnali, dodali... celý příspěvek >
Listy rajčat zčernaly/zfialověly a zežloutly, proč?, 13.5.2014
Nažloutlé listy v kelímcích mám také, rostliny již chtějí ven. Rajče po přesazení ven do zimy, a že tam je nyní zima, reaguje nafialověním listů, kroucením listů a čím ještě dalším. Mám nafialovělou i kapustu přesazenou na záhon. Sazenice máte pěkné,... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2014, 12.5.2014
Tykev fíkolistá tvoří kratší stonek pod děložními listy. Řeším to buď umístěním na místo, kde je málo světla a rostlina se vytahuje za světlem nebo další možnost je roubování do rozštěpu nezi děložní lístky. Roubovat výše na stonek by asi šlo též,... celý příspěvek >
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Část mám vysazeno, s něčím ještě vyčkávám, předpověď počasí nic moc. Šejky jsem vysévala v půlce dubna, ještě potřebují zesílit ve skleníku. J.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Přemýšlela jsem, proč vlastně množím rajčata řízkováním. Jeden důvod je, abych měla na rozdávání přísad kvalitních chutných odrůd pro přátele. Těch několik rostlin od odrůdy bych si vypěstovala pro sebe bez ohledu na cenu semen. Další důvod je, že... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2014, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Letos jsem již roubování okurek ukončila.  Něco mám ještě na parapetu, k radosti manžela jsem uvolnila většinu oken, takže můžeme větrat. Letos jsem měla 100% úspěšnost při použití jazýčkové metody. Používám ji u většiny rostlin. Několik tykví... celý příspěvek >
Jak postupovat s těmito rajčaty?, 8.5.2014
Hlavně mi přijde nevhodné umístění rajčat na policích, takto skladuji zavařeniny, ne přísadu. Neduživost rostlin nejspíš působí nedostatek slunce, toť zdroje energie pro růst, živiny to nenahradí. Dala bych do přepravek ven na balkon, na terasu ev.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika