Příspěvky uživatele - 141.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o rychlou radu ohledně rajčat, 7.5.2014
Neřešila bych. Přísadu máte pěknou. Flek se mi jeví jako nekrotické listové pletivo. Mohlo vzniknout popálením od sluníčka, chladem, stresem při stěhování z místa na místo, chemickým poškozením výpary v garáži a bůhví čím ještě. Květináče jsou... celý příspěvek >
Prosím o rychlou radu ohledně rajčat, 6.5.2014
Asi bych je zalila, půda mi připadá popraskaná, při příznivém počasí přejde samo. S přihnojováním bych nepospíchala, můžete je ještě popálit hnojivem. J.
Prosím o rychlou radu ohledně rajčat, 6.5.2014
Rajče mi připadá zdravé, nic bych nevykopávala. Určitě bych nepřihnojovala, pokud nemáte přelitou půdu, zalila bych. Tím můžete ev. ochladit rozkladný proces trávy. Nevím, kolik trávy jste pod brambory našlapala, jestli vůbec mohlo dojít k horké... celý příspěvek >
Papriky - výsadba do skleníku, 27.4.2014
Papriky mám v nevytápěném skleníku již 14 dní vysazeny. Zvažtě, zda nejste v mrazové kotlině, neboť příští víkend se očekávají poklesy teplot.  J.
Sazeničky rajčat, 24.4.2014
Myslím si, že na postřik proti plísni je času dost. Zatím se její spory nevyskytují ve vzduchu, protože nemá venku své hostitele.  J.
Roubování okurek na tykev 2014, 16.4.2014 Obsahuje fotku
Přikládám několik dalších fotek z letošního roubování okurek.  Svoje první dvě okurky mám již vysazeny ve skleníku. Další pro přátele mám ještě v obýváku na okně. Otázka na pana Milana. Máte pocit, že tykev fíkolistá ovlivňuje chuť okurky méně... celý příspěvek >
Paradajky voľne vonku, 13.4.2014
Pokud máte dost sazenic pro opakování výsadby, klidně dejte ven vše. Mně ještě slouží paměť natolik, že si pamatuji ráno 18.5.2012, kdy jsem shodou okolností před šestou ranní projížděla autem okres, na čidle bylo -1 až -3 C, nám doma zmrzla většina... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - tyčková, kulatého tvaru, 8.4.2014
Sladkaja Děvočka rostla nejslaběji z pěti odrůd, které jsem vysela v lednu k řízkování. Řízkovanci jsou vitální, nepůsobí neduživě, ale nestihla jsem jich nadělat takové množství jako z Nasti nebo z Philovy. J.  
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 29.3.2014
Dneska po shlédnutí předpovědi počasí a ověření několika dalších modelů na webu jsem vyměkla a vysadila do nevytápěného skleníku prvních deset rajčat. Při předpovědi mrazíků budu ve skleníku zakrývat.  Jiřina
Papriky 2014, 27.3.2014 Obsahuje fotku
Papriky ani rajčata za oknem ničím nestříkám. Na druhé straně nemám v bytě pokojovky, takže moje papriky nemají možnost něco lapit. Někdy použiju Previcur na padání klíčících rostlin. Přikládám dnešní foto paprik. J.
Roubování okurek na tykev 2014, 25.3.2014 Obsahuje fotku
Dneska jsem opět roubovala několik rostlin okurek na tykev Sprinter. Pracuji ve skleníku, tam rozsypaná zemina nevadí a není mi tam zima. Z rostlin se snažím nadbytečný substrát spíše otřepat, aby se mi s nimi lépe manipulovalo. Jako páska mi nejvíce... celý příspěvek >
Česká rajčata, 24.3.2014
Odrůdu Šejk jsem pěstovala čtyři roky po sobě. R. 2009 jen tři rostliny na zkoušku v nevzdušném místě mezi rajčaty, naprostá katastrofa, válely se po zemi, sežrala je plíseň. Myslela jsem nikdy více. R. 2010 a 2011 u nás plíseň nebyla, bylo... celý příspěvek >
Nejchutnější okurky hadovky, 23.3.2014 Obsahuje fotku
Letos jsem dostala k naroubování tři nové odrůdy salátovek z Ruska. Můj dodavatel semínek je má zakoupené v Moskvě ruskou rodinou. Odrůdu Fudzijama F1 mají v Rusku osobně vyzkoušenou, prý je velmi chutná. Odrůdy Elizabeta a Vesennyj Kapriz jim byla... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2014, 15.3.2014 Obsahuje fotku
Již určitě zkoušíte roubování, případně vyséváte podnože a okurky, proto zakládám nové vlákno. Jako každý rok s výsevem okurek začínám 1.3., tykev vysévám za 5 dnů. Letos mi okurky poněkud přerostly, již včera či dnes by byly schopny roubování, zato... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 15.3.2014
Přesázejte je po jednom do kelímků. Semenáčky zasaďte až po děložní lístky. To je po první lístky, které vidíte. Jinak rostlinky vypadají zdravě a určitě Vám udělají radost.   J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika