Příspěvky uživatele - 242.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Provoz vytápěného skleníku, 30.12.2014
Zkontroloval jsem spotřebu po snížení vyhřívací teploty a je to némlich to stejné. Tři dny nesvítilo slunce a hlavní skleník kompletně zamrzl. Ani dnes, kdy chvíli svítilo, ty dvě čísla sněhu na střeše skleníku neroztály.
Provoz vytápěného skleníku, 29.12.2014
Tak jsem ještě zhlídl měřák a ten ukázal hodnoty: celková doba provozu - 48 hod 29 min spotřeba za tuto dobu - 9,1 kWh vyjádřeno v procentech - 10 % Nevím jak spočítal ty %, bo mi to nesedí, ale to je nyní jedno. Každopádně se výpočty... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 28.12.2014
Při běžném průběhu zimy   jsou účty za el.  energii v podstatě zanedbatelné.  Co si pod tím představit? Nebo se bavíme o 150 000,-  za již nainstalované tepelné čerpadlo nebo statisíce za solární elektrárnu? Já nemám ani jedno... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 19.12.2014
Philovitu F1 koupíte v Baukrámech (OBI, MAX, HAUS, HBACH) z produkce Kiepenkerlu nebo podobného německého prodejce, někdy také v těch echt kamených zahradnictvích, které se zaměřují na tento drahý sortiment. Poznáte je podle prosklených hal a stromku... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 7.12.2014
nikdo je nechtěl, říkali, že plíseň není problém. Přikládám fotky Philovy v závěru sezony. Tak tohle je i můj případ. Plíseň problém nebyla, než nastoupila, tak byly rostliny zlividovány mokrem.  Z výše uvedených odrůd mám zkušenost s... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 25.11.2014
Není to moc dobrý, i já pozoruji rašení některých odrůd. A raší nejen réva, ale vše okolo, ovocné stromky, drobné ovoce... Mělo by se trochu ochladit, místo toho jen mokrý fialový hnus, když k tomu připočítám ještě špatné vyzrávání dřeva nebo... celý příspěvek >
Jak míchat olej do benzinu?, 13.11.2014
Nejde o nic jiného než o dobré promísení benzínu s olejem. Se směsí ve flašce až po štupl se poněkud špatně protřepává.
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 12.11.2014
Video.
Málo hroznů, 9.11.2014
Odkvetly všechny nebo zmrzly, nebyly opyleny nebo nějaká choroba? Každopádně 10 květů neudělá 60 kg hroznů. Jak jste ji střihal, neostřihal jste plodonosné dřevo? Je to jedna hlava nebo je jich více? Informací je potřeba více, každopádně nechejte... celý příspěvek >
Málo hroznů, 9.11.2014
A jak nasadila réva na květ, nebo měla jen těch pět květů?
I toto je Mountfield, 8.11.2014
Jen takovou perličku. Mám tři roky elektrickou motyčku EM 1000 a objevil se mi na krytu olej (vazelína?). Motyčku jsem rozkuchal hledal příčinu úniku mastnoty. Jedinná možnost se mi jevila výměna gufera na hřídeli elektromotoru. Na guveru žádné... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.11.2014
Takže celkem hodně, já sadil vloni cca 200 stroužků, a bylo a je ho do aleluja. Letos mám koupeného po půl kile Dukátu a Unikátu, což je asi něco kolem stovky stroužků, možná ještě něco přidám ze své sklizně. Vyvýšené záhony volím právě kvůli věčnému... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 8.11.2014
Ještě k té rašelině, uvádí se že je to např. bílá baltská, má to na něco vliv nebo je rozhodující kyselost bez ohledu na "barvu"? U pilin bych měl trošku obavy o znečistění mazacím olejem. Zdroj pilin od motorových pil bych nebral, muselo by to být... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 8.11.2014
Včera jsem byl na okuk u jednoho prodejce a citrusáře (padala mi tam čelist nad hlavou visícími plody kiwi), a ten se zmínil o 250 l balících slisované rašeliny, to by také mohlo být zajímavé. V autě mám nachystáno nějakých 140 l pytlované rašeliny,... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.11.2014
A kolik toho česneku děláte?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika